Holýšov B – Kout A 4:0 (2:0)
Vyrovnaný úvod první půle přinesl řadu šancí na obou stranách. Ve 29. minutě vyrobil fatalní chybu koutský brankář Cibulka, jeho rozehrávku vystihl Kraus, ale tísněn trefil pouze tyč branky. O osm minut později se dostali do šance hosté, Steinbach však první střelu vytěsnil a v pádu excelentním zákrokem jednou rukou zneškodnil i dorážku Kounovského. Úvodní branku utkání viděli diváci až v samém závěru prvního poločasu, kdy se po krásné souhře dostal do zakončení kapitán domácích Šobr a slabší levačkou vymetl pravou šibenici Cibulkovy brány – 1:0. Koutští se snažili o vyrovnání, které mohlo přijít v poslední minutě, obránci Holýšova však míč odvrátili a z protiútoku se po krásné kombinaci prosadil Ibehej, jenž prostřelil Cibulku s lehkostí jemu vlastní – 2:0.

Druhý poločas domácí nad hosty dominovali, lépe kombinovali a stříleli góly, zatímco bezzubí hosté pouze běhali a čas od času se uchýlili k zákrokům na hranici pravidel, jako při ostrém skluzu Pecha, který zajel do Dostálíka a byl oceněn žlutou kartou. V 78. minutě rozehrál Steinbach rukou dlouhý míč na půlku na Krause a mladý štírek se sám řítil na Cibulku. Brankář hostí jej fauloval, ale Kraus střet ustál a míč poslal do sítě – 3:0. V 84. minutě to bylo už o čtyři branky. Po několika minutách na hřišti se do brejku dostal Múčka, a i když si příliš předkopl balon, na poslední chvíli z velkého vápna dokázal Cibulku přelobovat a míč zapadl pod břevno – 4:0. Závěr utkání už větší šanci ani branku nepřinesl, a tak svěřenci trenéra Macháčka slavili první výhru v soutěži. ⋌Jan Zavadil

FK Holýšov B: Steinbach – Kundrata, Knopp, Hrdlička, Šobr D. – Vachtl, Šobr M. (Múčka), Dostálík, Kubina – Ibehej (Myška), Kalný (Kraus).
Kout na Šumavě A: Cibulka – Smolík, Kastner M., Beneš, Kounovský – Kadlec, Iha, Král, Schweinert – Kastner P., Paluch.
Poločas: 2:0. Branky: M. Šobr, Ibehej, Kraus, Mučka. ŽK: 0:2. Nejlepší hráči: Steinbach – Schweinert. HR: Šporer. Diváků: 80.