Hraničář Česká Kubice – Sokol Milavče 2:3 (1:1)
Hosté svojí rychlostí a důrazem vlétli do duelu, ale Kubice časem převzala aktivitu. Ve 12. minutě po faulu na Krakeše rozehrál Kubica trestný kop a Olbert usměrnil míč do branky Milavčí – 1:0. Z řady dalších šancí ale domácí nic nevytěžili. Tři minuty před přestávkou němečtí sudí zřejmě přehlédli ofsajd hostů a ti po Ouřadově důrazu vyrovnali – 1:1.

Druhá půle začala sérií chyb na obou stranách. Nejfatálnější vyrobil po šesti minutách brankář Milavčí, který neudržel po střele míč a Strejc jej dorazil do sítě – 2:1. Za pět minut však hosté podruhé v utkání vyrovnali, když Šot přihrál Hruškovi a ten skóroval – 2:2. Po hodině hry oslabil Hraničáře stoper Baar, když byl po druhé žluté kartě vyloučen. Za sedm minut hosté přesilovku využili. Bor asistoval Šotovi – 2:3.

V samém závěru unikl po straně Krakeš, ale Kubica netrefil. Skóre se už neměnilo, Na skále tak zněly milavečské chorály…

Hraničář Česká Kubice: Dolhý – Baar, Hano (46. Černík), Šindelář (70. Quici), Kuráž, Strejc, Hora, Kubica, Olbert, Krakeš, Auervek (46. Kadlec). Trenér: Hlaváč.

Sokol Milavče: Královec – J. Dojčar, Příbek, Kupilík, Bor, Ouřada, Kořán, Hruška, J. Šot, M. Dojčar, Fojta. Trenér: Bor.

ŽK: 5:1 ČK: 1:0 (Baar) HR: Bulla (SRN). Diváků: 80.