Nováček soutěže musel dotahovat tříbrankové manko, nicméně nesložil zbraně a souboj pořádně zdramatizoval. Chléb se lámal v 77. minutě, v době, kdy ztrácel Koloveč půdu pod nohama. „Za stavu 2:3 jsme šli do protiútoku, jenže jsme zkazili nahrávku a Koloveč v zápětí vybojoval penaltu," glosuje Hudeček, jehož družina spálila několik šancí. „Jenže gólové situace neumíme řešit. Nemáme střelce jako je Šperl nebo Došek," uvědomuje si trenér.

A jaké pocity převážily bezprostředně po závěrečném hvizdu? „Hráče jsem pochválil za druhou půli, mohli jsme zalézt dozadu, ale my chceme hrát fotbal, který se bude lidem líbit," říká jednoznačně Hudeček.

„Koloveč je fotbalově jinde, ale my jsme domácí dokázali potrápit. Při důsledném napadání chvílemi ztráceli půdu pod nohama," dodává kouč rokycanského béčka.

Jeho protějšek z kolovečské lavičky Štěpán Hirschl také výkonem svěřenců nebyl zdaleka nadšen. „Druhý poločas se nám nepovedl, soupeř zlobil, chvílemi byl i lepší," uznává lodivod lídra.

Exdivizní expres vedl v utkání už 3:0, jenže si zápas ještě zkomplikoval. V čem vidí Hirschl hlavní příčiny? „Těžko říct, jestli jsme soupeře podcenili. Především jsme se přestali pohybovat, a to se nám málem nevyplatilo," reaguje kouč.

„Zápas nikdy nehodnotím ihned po skončení, jen jsem klukům řekl, že s takovým výkonem bychom za týden v Chotíkově neuspěli," zdůrazňuje kolovečský trenér.