Kraj: Ani Hartlův gól překvapení neodvrátil

Plzeňský kraj – Fotbalisté Lubů přibrzdili Chotíkov, vyrovnanou bitvu svedla Koloveč s béčkem Rokycan, přestože výsledek hovoří jasně.

21.10.2013

Týnský Václav Rada vystavuje stopku soupeři z Chodského Újezdu Ladislavu Piklovi.Foto: Deník/ Václav Tauer

Příkosice – Holýšov 1:4
Příkosice na rozjetý Holýšov nevyzrály. Duel byl na vážkách do 72. minuty, kdy kapitán domácích Komanec zavinil pokutový kop, po kterém šli hosté do rozhodujícího trháku. Podrobně v úterním vydání Domažlického deníku!
Poločas: 1:1. Branky: 40. Papáček – 20. vlastní, 50. Panuška, 72. Míčka z PK, 84. Schamberger. Nejlepší hráči: Spěváček – Schamberger. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 0:4. ČK: 0:1. Diváci: 60.
Příkosice: Vaník – Pleticha (64. Šlajch), Papáček, Pražák, Komanec, Lisý, Kotnauer, Kohout (57. Hodaň), Burket (57. Votípka), Bendl, Spěváček. Hrající trenér: Pleticha.
Holýšov: Míčka – Tyr, Baxa, Levička, Trhlík, Vrba (75. Dostálík), Majlát, Schamberger, Chvojka (46. Panuška), Jeniš, Lukáš. Trenér: Bárta.

Domažlice B – H. Bříza 0:2
Na bleskové údery v úvodní čtvrthodině Jiskra reagovat nedokázala. „Prospali jsme úvod, ve druhé půli jsme měli mírnou převahu, ale nedokázali jsme proměnit šance," glosoval výsledek sekretář Domažlic Petr Churý.
Poločas: 0:2. Branky: 6. Škarda, 15. Tran. Nejlepší hráči: Kohout – Liška. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Domažlice B: Bratanič – Šimůnek, Neumann, Jarina (66. Hošek), Kohout, Wadlmann, Tumpach (82. Kubica), Vísner (73. Lešek), Bláha, Fera, Kubr. Trenér: Fořt.
H. Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Rous, Netáhlo, Paukner, M, Chocholatý, Škarda (66. Zavadil), Frána, P. Chocholatý (90. Kříž), Tran. Trenér: Michálek.

Koloveč – Rokycany B 5:2
Lídr krajského přeboru nepoznal hořkost porážky ani v sobotu, rokycanské „béčko" však bylo více než vyrovnaným soupeřem. „V první půli jsme hosty do ničeho nepustili, po přestávce jsme se zatáhli a inkasovali gól na 3:2. V závěru jsme museli opět zapnout," nechal se slyšet generální manažer Kolovče Milan Vogeltanz. Podrobně v úterním vydání Domažlického deníku!
Poločas: 3:1. Branky: 2. a 38. Kadlec, 23. a 89. Šperl, 77. T. Došek z PK – 45. Tobrman z PK, 69. Cibulka. Nejlepší hráči: Tesař – Tobrman. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Koloveč: P. Fillinger – Bukovský, Milota, L. Došek, Tesař, Černohorský, Šimr, Šperl, Pavlík (72. Rejthar), Kadlec (80. Lucák), T. Došek. Trenér: Hirschl.
Rokycany B: Wohlmut – Klír, J. Procházka, Vaščák, Kořínek, Korelus, Tobrman, Spěváček (84. A. Vrba), Cibulka (82. Abrt), Černý, P. Procházka. Trenér: Hudeček.

Nepomuk – Vejprnice 0:2
Nováček podruhé v řadě nedal gól, naopak Vejprnice se dál vezou na vítězné vlně.
Poločas: 0:0. Branky: 68. vlastní, 84. Grätsch. Nejlepší hráči: Zajíc – Šámal. Rozhodčí: F. Cihlář. ŽK: 4:3. ČK: 1:0. Diváci: 150.
Nepomuk: Wallenfels – Ticháček, M. Viktora, V. Švec, M. Švec, Zajíc, Kozák (78. J. Viktora), Rous (75. Vosyka), Baran, Kalabza, J. Švec. Hrající trenér: J. Viktora.
Vejprnice: Dufek – Havránek, Rada (73. Sulek), Heindl, Černý, Šámal, Hora, Lhotka, Grätsch (90. Kristl), Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Stod – Klatovy 1:2
Favorit zlomil odpor soupeře až v závěrečné čtvrt hodině. „První půle byla vyrovnanější, pak nás hosté přitlačili, kromě dvou branek zahodili několik šancí," popsal průběh duelu sekretář Stoda Petr Chlíbec.
Poločas: 0:0. Branky: 90. Brichcín – 73. Blažek, 82. D. Matějka. Nejlepší hráči: Kaas – Cihlář. Rozhodčí: Burda. ŽK: 0:2. Diváci: 80.
Stod: Pochobradský – Höffler Hamerník (53. Jelínek), Karlíček (76. Vlk), Snášel, Lukášek, Pešek (38. Douša), Kaas, Valachovič (64. Vítek), Brichcín, Zelený (46. Bilik). Trenér: Honal.
Klatovy: Herman – Štengl, Cihlář, Šinál (84. Brož), Matějka, Janda, Mészáros, Šmejkal (76. Kala), Sýkora (89. Rendl), Blažek, Kadlec. Trenér: Jakš.

Horažďovice – Rapid 0:1
Horažďovice nepotvrdily skalp Klatov a na svém trávníku podlehly Rapidu. „Nedařily se nám přihrávky, ve 34. minutě nedal Michael Forman penaltu. Po přestávce jsme měli další tři šance, které jsme zahodili," litoval vedoucí mužstva Horažďovic Richard Srb.
Poločas: 0:0. Branka: 24. Peroutka. Nejlepší hráči: Šafanda – Peroutka. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 4:1. Diváci: 110.
Horažďovice: Janda – Pintíř (46. Greger), Janouškovec (57. Chod), Šafanda, Vachuška (46. Zdichynec), Stulík, Jůda, Sova, Kotrba, Nauš (81. Mičkal), M. Forman. Trenér: Melka starší.
Rapid: Beke – Netrh, Peroutka (59. Žák), Buček, Hucl (90. Nový), Švejda, Čupalka, Harmady, Šimsa, Brabec, Purble (89.Morávek). Trenér: Mysliveček.

Luby – Chotíkov 2:2
Lubská parta si vyšlápla na favorita, utkání rozhodly až pokutové kopy. „O druhém bodu rozhodla až osmá série, brankáři se při penaltách vytáhli," hodnotil sekretář Lubů Karel Křížek.
PK: 3:2. Poločas: 1:1. Branky: 36. Voráč z PK, 48.Koželuh – 20. Hartl, 80. D. Míka. Nejlepší hráči: Kalaš – D. Míka. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 1:2. Diváci: 120..
Luby: Kalaš – Voráč, K. Křížek (81. Voráček), Sýkora, Koželuh, Švátora (76. Havlovic), Šnour, Šůs (64. Čížek), Čipera (44. Mlejnek), Turner, Pelouch. Trenér: Bečka.
Chotíkov: Bejdák – Kluska, Scheinherr, Puchmertl, Mar. Prais (72. Herák), M. Míka (67. Knapp), Hartl, Zedník, Pechler, Šulan, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Přeštice – Bolevec 1:0
Přeštice ukončily rozlet nováčka z Bolevce, vítěznou trefu vpálil do sítě Vacík. „Těžký terén, na kterém jsme vítězství ubojovali," řekl asistent trenéra Přeštic Václav Kašpar.
Poločas: 1:0. Branka: 28. Vacík. Nejlepší hráči: Turek – nikdo. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 1:2. Diváci: 83.
Přeštice: Růžička – Gruzska, Turek, Zoubek, Bouc, Hrdlička, Duchek, Zdeněk, Vacík (82. Lambor), Trdlička (73. Fořt), P. Bešta. Trenér: Kraus.
Bolevec: Kerner – Kučera, Hibler (53. Pelnář), Humpál, Dytrt, Bublík, Greif (53. Klečka), Thomayer (73. Vítovec), Šanoba, Šnaider (88. Kalčík), Zítek (78. Šilhánek). Trenér: Votípka.

16. Spálené Poříčí⋌ 11 3 0 0 8 16:33  9

Výsledky – I. A třída, 11. kolo: Sokol Křimice – Keramika Chlumčany 4:0 (Kovačič 2, Lasota, Šváb), Staňkov – Město Touškov 5:2 (Janka 4, Herman – S. Karbusický, O. Karbusický), Sokol Černice – Dioss Nýřany 5:1 (Stoilov 2, Bystřický, Mastný, Seman – Sláma), Zruč – Svéradice 1:0 (Polák), Spálené Poříčí – Okula Nýrsko 1:0 (Homolka), Slavoj Žihle – Rozvadov 0:1 (Janoušek), Sokol Mochtín – Senco Doubravka B 4:2 (Cihlář, Kul, Matuška, Staněk – Krysl, Matula), Dynamo Horšovský Týn – Chodský Újezd 5:3 (Kordule 2, Šorna 2, Doležal – Beneš, Ladislav Pikl, Petr Pikl).

14. Kdyně⋌ 9 1 1 1 6 10:23  6

I. B třída, 9. kolo: skupina A: Dlouhý Újezd – Stříbro 5:1 (Bydžovský 2, Havel, Hána, Zeman – Petraška), Zbůch – Meclov 0:3 (Benušík, Obdržálek, Vogeltanz), Klenčí – Tlumačov 4:2 (V. Čech 2, Houdek, Vl. Čech – Frcek, Hruška), Postřekov – Koloveč B 3:1 (Mach, Pavlíček, Steinberger – Duchoň), Tachov B – Přimda 2:3 (Dvořák, Šácha – Chmiel 2, Andrle), Heřmanova Huť – Kdyně 4:2 (J. Lako, V. Lako, Poslední, Veselovský – Kratochvíl, Tomajer), Mrákov – Ch. Planá 3:3 (PK: 3:5, Mlynár 2, Němec – Chval, Hanko, Soukup).

14. Dl. Ves⋌ 9 2 0 1 6 18:26  7

Skupina B: Starý Plzenec – Přeštice B 2:3 (Drohobetskyj, Duspiva – Benedikt, Fořt, Kastner), Žákava – Horažďovice B 0:0 (PK: 2:3), Hradešice – Losiná 3:0 (Kopal 2, Melka), Měčín – Starý Smolivec 3:0 (Malán 2, Krotký), Dlouhá Ves – Strážov 2:3 (Krejčí, Švec – Chaluž, Faltýn, Maier), Pačejov – Štěnovice 1:0 (Ticháček), Žichovice – Rapid B 5:1 (Hlaváč 2, Butharu, Šiška, Šípek – Korda).

14. Sokol Dobřív⋌ 9 0 1 0 8  7:21  2

Skupina C: Kralovice – Kaznějov 4:4 (PK: 4:5, Bulín 2, Koča, Volín – Polívka 2, Fedorco, Vejvoda), Druztová – Raková 1:4 (M. Folk – Vohár 2, Břicháček, Silovský), Radnice – Dobřív 2:1 (Esterka, Koča – Reitschpies), Město Zbiroh – Mýto 2:4 (Marchal, Smitka – Inemann 2, Hercit, Veverka), Tlučná – Dynamo ZČE B 0:3 (Zervos, vlastní, Škarda), Hrádek – Holoubkov 1:0 (Kreidl), Chrást – Lhota 1:3 (Brýla – Kohout 2, M. Křížek).

21.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

V Domažlicích začaly taneční pro dospělé.

Začaly taneční kurzy pro dospělé

Chtěla spáchat sebevraždu. Po ženě pátrali strážníci, policisté, psi i vrtulník

Domažlicko – Dramatickou pátrací akci mají za sebou policisté a strážníci.

Sezonní linka svezla na Čerchov skoro čtyři tisíce lidí

Čerchov – Symbolické rozloučení s letošní sezonou připravil provozovatel letní sezonní linky, která spojuje Domažlice a okolní obce včetně těch příhraničních v Bavorsku s vrcholem Čerchova.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.