Čechie Příkosice – FK Holýšov 1:4 (1:1)
Začátek zápasu byl vyrovnaný a bez vážnějších šancí. V 19. minutě přerušil hru na půlce domácí Bendl, Holýšovští poslali dlouhý míč na volného Vrbu, jehož musel Komanec zastavit za cenu faulu. Hosté předvedli při volném přímém kopu nacvičený signál. Zleva nabíhající Chvojka naznačil rozběh, ale nechal vystřelit Schambergera a hrající kouč Čechie Pleticha míč nešťastně tečoval do vlastní brány – 0:1. Ve 39. minutě kopal na druhé straně volný přímý kop Spěváček a poslal míč přesně na hlavu Papáčkovi, který vyrovnal – 1:1. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce poločasu.

Do druhé části hry hosté vystřídali, Panuška nahradil Chvojku. V 50. minutě po závaru před domácí bránou odrazil Pleticha míč hlavou do pole, bohužel přesně k nohám holýšovskému Panuškovi, který střelou z dálky překonal Vaníka – 1:2. V 55. minutě Tyr v přerušené hře provedl tvrdý zákrok na Pražáka a po druhé žluté kartě musel předčasně do sprchy.

Následně provedly Příkosice dvojí střídání, ze hřiště odešli Kohout a Burket, nastoupili Hodaň a zkušený Votípka. V 64. minutě schytal úder míčem zblízka do obličeje kapitán Čechie Komanec a o střídání si řekl hrající trenér Pleticha, kterému se obnovilo svalové zranění. V této části hry domácí napadali soupeřovu bránu a chyběla jim jenom troška štěstí v koncovce. Po jednom z úspěšných zákroků poslal v 69. minutě brankář Míčka dlouhý balón přes celé hřiště Vrbovi. Toho bránil Komanec, který si v pokutovém území při pádu nešťastně hodil míč na ruku. Hlavní sudí Hájek nařídil pokutový kop. Exekuce se ujal brankář Míčka, nezaváhal a s přehledem překonal svůj protějšek v příkosické bráně – 1:3.

Hosté, vědomi si dvoubrankového náskoku, začali zkušeně zdržovat hru. Příkosičtí se ale do poslední chvíle nevzdávali. V 78. minutě zkusil střelou zdálky snížit náskok hostí Hodaň, ale míč skončil v rukavicích Míčky. Při dalším neúspěšném útoku Čechie poslal Míčka dlouhý balon přes celé hřiště. Pražák se vrhl útočnícímu hráči pod nohy, ale ten stačil míč poslat před bránu, kam si mezitím naběhl Schamberger a zvýšil dorážkou k tyči – 1:4. Stejným výsledkem zápas, podle domácích ovlivněný necitlivě nařízenou penaltou, skončil. ⋌(mou)

Čechie Příkosice: Vaník, Pleticha (64. Šlajch), Papáček, Pražák, Komanec, Lisý, Kotnauer, Kohout (57. Votípka), Burket (57. Hodaň), Bendl, Spěváček.
FK Holýšov: Míčka, Tyr, Baxa, Levička, Trhlík, Vrba (75. Dostálík), Majlát, Schamberger, Chvojka (46. Panuška), Jeniš (88. Kraus), Lukáš
Branky: 39. Papáček – 21. a 84. Schamberger, 51. Panuška a 71. Míčka z PK; ŽK: 0:3 (Tyr, Jeniš, Míčka); ČK: 0:1 (Tyr). Diváků: 80.