Slavoj Koloveč – FC Rokycany B 5:2 (3:1)
Rokycanští podcenili sílu domácího brankostroje a už ve 40. vteřině prohrávali. Wohlmuth skočil po Pavlíkově střele z úhlu, minul balon a nabíhající Kadlec zavěsil – 1:0. Většinu rokycanských útočných pokusů domácí zastavili už na půlící čáře a sami po celý první poločas hrozili z rychlých protiútoků. V 19. minutě kopali volný přímý kop od hranice velkého vápna a následovala i standardní situace v podobě rohového kopu a následné dorážky. Rokycanští se ubránili a na druhé straně zahrozil střelou od hranice šestnáctky nečekaně Cibulka. Domácí brankář Filinger stihl míč rukou vytáhnout nad břevno.

Ve 23. minutě Lukáš Došek překazil Spěváčkovu přihrávku na Černého a poslal míč obloučkem Šperlovi, který zvýšil na 2:0 pro domácí. Ve 37. minutě zvýšili domácí svůj náskok potřetí. Milota se nejprve pokusil prostrčit míč po lajně Pavlíkovi, ale ten mu ho vátil. Milota prodloužil na Šperla, který poslal míč křížem nabíhajícímu Kadlecovi, a ten z rohu velkého vápna s přehledem obhodil Wohlmutha – 3:0. Těsně před koncem poločasu si domácí pomohli faulem v šestnáctce proti útočícímu Procházkovi a hlavní sudí nařídil pokutový kop. Toho se ujal Tobrman – 3:1.

Do druhé části hry nastoupili domácí daleko vlažněji. Rokycany vyrovnaly hru. V 69. minutě vybojoval míč na půlce Spěváček, vyvezl ho po křídle a přihrál volnému Cibulkovi, který snížil na 3:2. Po druhé obdržené brance domácí opět přidali na tempu a Wohlmuth se v bráně rozhodně nenudil. V 76. minutě zastavil Hlavsa nedovoleně pronikajícího Šperla a také domácí kopali penaltu. Na značku pokutového kopu se postavil Tomáš Došek a Wohlmuth proti němu neměl šanci – 4:2.

V 83. minutě dostal od hlavního sudího žlutou kartu Lukáš Došek a domácí střídali, Kadlece nahradil Lucák. Současně provedl změnu v sestavě i trenér hostů Hudeček. Místo Cibulky nastoupil Abrt. O čtyři minuty později ještě Spěváčka vystřídal Vrba. Jak Koloveč zápas zahájil, tak ho i ukončil. V poslední minutě využil zaváhání mezi Korelusem a Tobrmanem Šperl a zvýšil na konečných 5:2 pro domácí. V 90. minutě ukončil hlavní sudí Janda utkání. ⋌(vmo)

Slavoj Koloveč: Fillinger – Bukovský, Milota, L. Došek, Tesař, Černohorský, Šimr, Šperl, Pavlík (71. Rejthar), Kadlec (83. Lucák), T. Došek.
FC Rokycany B: Wohlmuth – Klír, Procházka, Hlavsa, Kořínek, Korelus, Tobrman, Spěváček (87. Vrba), Cibulka ( 83. Abrt), Černý, Procházka.