Senco Doubravka B – H. Týn A 0:1 (0:0)
V průběhu první půlhodiny byli oba brankáři prakticky bez práce. Teprve ve 34. minutě prověřil domácího gólmana hostující Staroba střelou z volného přímého kopu a o tři minuty později to byl Zikán, který se ocitl ve vyložené šanci. Ale zaváhal, a tak se skóre neměnilo.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s vědomím, že i proti vedoucímu celku tabulky lze hrát. Už po čtyřech minutách hry střela Petrželky jen těsně minula branku Dynama. V 55. minutě domácí brankář Turek bravurně vyrazil umístěnou střelu Staroby z volného přímého kopu. V 67. minutě zahrozil Kordule, ale střele chyběla přesnost. A pak přišla minuta, která rozhodla o osudu utkání. Šorna byl faulován na hranici pokutového území, ale v těsné blízkosti brankové čáry. Míč si připravil Staroba a vzhledem k ostrému úhlu všichni, včetně brankáře, očekávali centr před nahuštěnou branku domácích. Zkušený matador se však rozhodl jinak. Poslal ostrou falšovanou střelu přímo do branky domácího gólmana a bylo to 0:1. Elán domácích mladíků na chvilku opadl, a tak mohli hosté Faloutem nebo Tomášem Šindelářem zvýšit skóre, ale nepodařilo se. Poslední čtvrthodina sice patřila domácím, ale chyběl klid a přesnost v zakončení.

Hráči FC Dynamo Horšovský Týn tak mohli slavit již deváté vítězství v řadě.V příštím kole hostí celek TJ Rozvadov, svého pronásledovatele v tabulce a jednoho ze tří horkých kandidátů bojujících o titul vítěze podzimní části.⋌(hf)

FC Dynamo H. Týn A: Novák – Šindelář R., Staroba, Černík, Šorna, Kordule, Doležal, Šindelář T., Zikán, Blacký, Falout. Trenéři: R. Šindelář, Zd. Staroba.
HR: Pressl. ŽK: 0:0. Diváků: 50.