FK Holýšov – Slavoj Stod 6:2 (3:0)
Už v 8. minutě viděl stadion první branku utkání, když se po centru za obranu dostal k míči Vachtl a z úhlu prostřelil Fekla v brance Stoda – 1:0. O pět minut později to bylo 2:0. Po rohu Holýšova se otřel míč o břevno a na brankové čáře jej hlavou uklidil do sítě Levička. V 17. minutě po další domácí akci si na prodloužený balon naběhl Jeniš a ´profesorsky´ si vychutnal Fekla – 3:0. Ve 28. minutě to mohlo být už o čtyři branky, avšak Staňkův gól nebyl pro ofsajd uznán. Pět minut před koncem poločasu se dostali do ojedinělé šance i hosté, přímý kop Hamerníka ale Míčka vyrazil a zpětný centr hostujícího hráče skončil na spojnici břevna a tyče.

V 53. minutě mohli hosté snížit, Vítek však při sólu na brankáře pohořel. Nedáš, dostaneš se potvrdilo o dvě minuty později, míč za obranu našel Jeniše, ten si položil brankáře a do prázdné branky upravil na 4:0. Vývoj zápasu neunesl po hodině hry Hamerník hostující ve Stodě z Holýšova, viděl za ostrý skluz druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. Hostům vyloučení paradoxně prospělo. V 65. minutě po pohledné kombinaci prostřelil Karlíček Míčku – 4:1.

Poté se hra uklidnila a přesunula se doprostřed hrací plochy. V 72. minutě se Vítek dostal do sóla, předkopl si míč, který ale Míčka uklidil do náruče. Místo faulu dobíhajícího hráče Stoda, rozhodčí nařídil pokutový kop. Toho se zhostil Jelínek a střelou k tyči snížil na 4:2. V 76. minutě ale obdržel krásný pas opět Vachtl, který pódel vybíhajícího Fekla upravil na 5:2. O dvě minuty později střelec předchozí branky prodloužil na Baxu, který byl v pokutovém území podražen a pokutový kop střelou tyči proměnil Míčka – 6:2. Závěr utkání přinesl ještě jednu velkou šanci na každé straně, nejdříve v 85. minutě hosté nastřelili břevno z úhlu a o dvě minuty později na druhé straně Chvojka ve velké šanci minul odkrytou branku.

„Byli jsme dnes lepší, na hřišti jsme dominovali. Rozhodla první půle, kdy jsme vstřelili tři branky. Další dva góly nám neuznali sudí a další šance jsme zahodili," uvedl k utkání sekretář domácích Petr Třeštík.

FK Holýšov: Míčka – Levička, Trhlík, Tyr, Staněk – Lukáš, Baxa, Vachtl, Panuška, Schamberger – Jeniš. Trenér: Kamil Bárta.
Slavoj Stod: Fekl – Hamerník, Snášel, Kaas, Pešek – Lukášek, Karlíček, Zelený, Brychcín – Valachovič, Vítek. Trenér: Václav Honal.
Branky: 13. Levička, 16. a 55. Jeniš, 18. a 76. Vachtl, 79. Míčka z PK – 65. Karlíček, 74. Jelínek z PK. ŽK: 2:5 ČK: 0:1 (62. Hamerník). Nejlepší hráči: Jeniš – Karlíček. HR: Šimek. ⋌Jan Zavadil