TJ ZKZ H. Bříza – FK Holýšov A 3:0 (3:0)
Hosté mohli jít v úvodu do vedení, když se po Jenišově akci ze strany dostal balon k osamocenému Schambergerovi, jenže ten z pozice mezi malým vápnem a penaltou nastřelil domácího gólmana Lišku. Minutu nato balon po výkopu od branky ´kachlíkářů´ přeletěl hřiště, skočil, holýšovští obránci se nedomluvili, tak se jej zmocnil Chocholatý a lobem překonal vysunutého Míčku – 1:0. Domácí pak dvěma utěšenými střelami Netáhla a Škardy nejprve s přispěním břevna, podruhé k tyči zvýšili vedení na 3:0.

Tento výsledek se na ´umělce´ menších rozměrů uhájit dal, což svěřenci trenéra Michálka ve vyrovnaném druhém poločasu dokázali. A to i přesto, že od 75. minuty dohrávali oslabeni o vyloučeného hráče, který skolil Chvojku. Hostům se po hodině hry zranil Baxa, přesto se ještě do šancí dostali, ale skórovat nedokázali. I stoper Majlát, který se na závěrečnou čtvrthodinu vysunul do útoku, mířil vedle, stejně jako Trhlík.

Horní Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Rous, Netáhlo (87. Velík), Paukner, M. Chocholatý, Škarda, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn (77. Kříž). Trenér: Michálek.
Holýšov: Míčka – Tyr, Baxa (62. Vrba), Levička, Trhlík, Majlát, Schamberger, Chvojka, Panuška, Vachtl, Jeniš. Trenér: Bárta.
Branky: 16. P. Chocholatý, 20. Netáhlo, 31. Škarda. Nejlepší hráči: Liška – Majlát. HR: Kafka. ŽK: 1:2. ČK: 1:0. Diváci: 110.