Jak byste hodnotil podzimní část divizní sezony?
O úplné spokojenosti mluvit nemůžeme. Odehráli jsme velice kvalitní zápasy, ale na druhé straně doslova propadli. Hlavně s Hvězdou Cheb a na Zličíně. Přesto si myslím, že jsme ve většině případech odehráli dobré zápasy. Hlavně souboje s předními celky nám ukázaly, že máme kádr, který se může v jarní části dotáhnout na nejlepší mužstva a hrát špičku divize.

Na konci roku vám končí hostování. Máte zájem pokračovat v Tachově i v jarní části soutěže?
Už jsem vše naznačil v předešlé odpovědi, že bychom rádi na jaře hráli špici divize. Ano, velmi rád bych zůstal. V Tachově jsem našel výborné podmínky, kvalitního trenéra a já bych si přál, abych tady mohl působit i na jaře. S vedením klubu jsem předběžně domluvený, takže uvidíme.

Máme tomu rozumět tak, že byste byl rád, kdyby zůstali i vaši spoluhráči z Chrástu?
Přesně tak. My byli rádi, že jsme šli z Chrástu do jednoho klubu společně, jsme kamarádi. Budu šťastný, když bychom mohli hrát v Tachově všichni i na jaře. Jak už jsem řekl. Doufám, že vedení klubu bude mít nadále o naše služby zájem a my budeme na jaře ještě lepší.

Proč si to myslíte?
Mužstvo má potenciál. Říkalo se, že do Tachova přišlo pět nových hráčů a všichni očekávali, že budeme hned hrát výborný fotbal a pohybovat se na špici či bojovat o postup. Vše chce ale svůj čas. Mužstvo si musí sednout a já opravdu věřím, že pokud zůstane kádr pohromadě, na jaře budeme ještě více sehranější a dokážeme podávat kvalitnější výkony