J. Domažlice – FK Nepomuk 3:0 (3:0)
Zápas začal velkou šanci hostů. Jeden z hráčů zachytil špatnou rozehrávku domácích a z třiceti metrů se pokusil přehodit na penaltě stojícího brankáře Krutinu, zasáhl však pouze břevno. Jiskru to nezaskočilo a na branku hostí se valil jeden útok za druhým. V 8. minutě se po centru Strnada dostal do obrovské šance Dufek , ale ani nadvakrát neprostřelil z pěti metrů hostujíciho brankáře. O dvě minuty později zachytil odkop brankáře Nepomuku Tumpach, nezištně nahrál Linkešovi a ten poslal Jiskru do vedení – 1:0.

V 18. minutě střílel nepřesně Tumpach, aby ho o pět minut později napodobil Stróž. Ve 29. minutě kopala Jiskra rohový kop, který hostující obrana se štěstím odvrátila na další, a po něm se už domácí radovali, neboť míč propadl až na zadní tyč a Linkeš ho bez problému dopravil na místo určení – 2:0. Tentýž hráč za další tři minuty mohl dokonce zkompletovat hattrick, ale to by musel ve vyložené šanci zachovat větší klid. Šest minut před koncem poločasu se dostal do vyložené šance Dufek, ale střílel zbrkle a slabě přímo do brankáře. Dufek se dočkal o tři minuty později, když si naběhl na Stróžův trestný kop a hlavou překonal bezmocného gólmana – 3:0. Hosté si kromě šance na začátku nic nevypracovali.

Také druhý poločas se hrál podle not Jiskry. Ve 48. minutě spálil další šanci Dufek. V 53. minutě střílel z dvaadvaceti metrů Stróž nad. Poté pronikl po straně Strnad, předložil míč Dufkovi, ten však trefil jen náruč nepomuckého brankáře. V 64. minutě předvedl pěknou individuální akci Major, ale jeho střela skončila těsně vedle. Mezi 68. a 72. minutou kopala Jiskra sérii rohů, ale bez patřičného zakončení. V 76. minutě nabídla velkou šanci hostující obrana Kohoutovi, ale ten byl tak překvapen, že volil střelu z první, která šla mimo. Po této šanci upadla hra do podprůměru. Hosté se soustředili, aby už nedostali další gól, Domažličtí se jim hrou bez nápadů přizpůsobili, zbytek utkání už tak příliš rozruchu nenabídl. ⋌(for)

„Zápas jsme měli jasně pod kontrolou, přestože jsme nastoupili bez Šimůnka, Buršíka, Hlaváče a druhý poločas i bez Tumpacha. Kluci hráli zejména první poločas kombinačně, hrou na jeden dotek se dostávali do šancí, ale opět nás trápila koncovka. V té je největší rozdíl mezi námi a ostatními mužstvy na špičce krajského přeboru. Jiné týmy totiž těmto soupeřům dokáží nastřílet bez problémů deset gólů. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý, tři šance jsme si sice vytvořili, ale bez efektu. V pokutovém území nám chyběl hlavně důraz," shodli se trenéři Jiskry.

Domažlice: Krutina – Kalný, Korelus, Hojda, Strnad – Kohout, Dufek, Stróž, Hruška - Linkeš, Tumpach. Střidali: Žák, Major, Svoboda. Trenéři: Steinbrücker, Forro. Branky: Linkeš 2, Dufek. HR: Červený.