ZČE Plzeň – Sušice 1:4
Úvod zápasu byl vzhledem k jeho důležitosti z obou stran velmi opatrný. Postupně se ale začala více dostávat do hry Sušice, která svoji mírnou převahu přetavila v branku na konci poločasu, kdy se po rohovém kopu prosadil Vrhel.

Hosté navíc velmi brzy po přestávce zvýšili své vedení po pěkné akci, kterou zakončil Kočí. Dynamo se ale nevzdalo a deset minut před koncem se po centru do vápna dočkalo snížení. V závěru ale Sušičtí využili okénka v obraně soupeře a přidali další dva góly.

Poločas: 0:1. Branky: 80. Světlík – 45. a 87. Vrhel, 58. Kočí, 90. Skála. Rozhodčí: Musil. ŽK: 2:0. Diváci: 50.
ZČE Plzeň: Pfleger – Světlík, Vít, Will, Hrádek (68. Faiferlík), Bednář, Svoboda, Vohrna (68. Kropáček), Peterka (61. Škarda), Chocholatý (78. Kraus), Meszáros. Trenér: Petr Kural.
Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Melka, Matějka, Hrach, Budil (29. Skuhra), Králík (82. Skála), Szedmák, Vrhel (87. Varga), Kočí (87. Halas). Trenér: Jan Staněk.

Benešov – Rokycany 2:0
Hosté byli hned od začátku zápasu lepším týmem na hřišti a častěji měli míč na svých kopačkách.

Benešov ale dobře bránil a nedovolil svému soupeři, aby si vypracoval gólovou příležitost. Domácí navíc náhle po půl hodině hry udeřili. Centr ze strany poslal hlavou do branky domácí Krejza.

I ve druhém poločase to byli Rokycanští, kteří měli více ze hry. Domácí ale nečekaně udeřili po rychlém brejku a zbytek zápasu dovedli díky bezchybné obraně do vítězného konce.

Poločas: 1:0. Branky: 33. Krejza, 65. Němec. Rozhodčí: Berka. ŽK: 2:0. Diváci: 60.
Rokycany: Vild – Vaníček, Čihák, Žáček, Hereit, Cibulka (69. Spěváček), Procházka, P. Aubrecht (85. Kroc), Heller (69. Soroka), Koukal, Rusňák. Trenér: Pavel Aubrecht.

Tachov – Doubravka 3:2
Důležitým momentem zápasu byla 45. minuta, kdy za stavu 1:1 zastavil domácí Král pronikajícího soupeře pouze za cenu vyloučení. Tachov se ale i v oslabení dostal krátce po změně stran do vedení a to kvalitním hrou dlouho držel.

Čtvrt hodiny před koncem sice vyrovnal po centru Róth, ale po chvíli se po rohovém kopu nejlépe zorientoval v pokutovém území Tušl a zajistil Tachovu cenné vítězství.

Poločas: 1:1. Branky: 20. Sadílek, 46. Malý, 85. Tušl – 6. a 76. Róth. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:1.ČK: 1:0. Diváci: 120.
Tachov: Hinterholzinger – Habart, Král, Tušl, Viterna, Stružka (64. Dvořák), Sadílek, P. Šácha (81. Hutta), Hudec, Malý (85. Žemlička), Kovařík (75. Forejtar). Trenér: Zdeněk Bečka.
Doubravka: Bouzek – Řezáč (46. Vojtko), Novák (55. Vyleta), Krejčí, Tříska (80. Kuťák), Vonášek, Vaigl, Petrželka (55. Filipec), Chvojka, Švec, Róth (85. Panuška). Trenér: Roman Vyleta.

16. J. Hradec⋌ 7 0 2 5  3:18  2

Ostatní výsledky: Písek – J. Hradec 4:0 (1:0, 35. Zušťák, 67, 73 a 82. Voráček), Krumlov – Čížová 4:2 (2:0, 13. Kodras, 26. P. Svoboda, 63. Rosůlek, 83. Babouček – 72. a 90. Kučera). Milevsko – Zličín 3:0 (2:0, 3. O. Kosobud, 42. Dvořák, 87. Jelínek). Cheb – Hořovicko 1:0 (1:0, 43. Šturm), Táborsko B – Nová Ves 2:0 (0:0, 72. Musiol, 81. Potočný).