Baník Zbůch – ZD Meclov A 0:3 (0:1)

Oba soupeři nevěděli, co od sebe čekat, proto se začalo opatrně. Jako první ztratili ostych hosté. Němec ve výskoku po rohu jen těsně minul míč, vedle pak pálili i Obdržálek a Pačesný. Klinickou smrt přežili Meclovští ve 28. minutě, kdy domácí pláchli po straně a střílená přihrávka prošla malým vápnem až na zadní tyč, kde dorážel jeden z domácích, ale hrdina zápasu Malík vykopl míč mířící do prázdné brány. Na druhé straně vzápětí zahrávali roh hosté, Benušík načechral balon a Vogeltanz jej hlavou zatloukl do brány Baníku – 0:1. Ve druhé půli měli domácí více ze hry, ale bez šancí. Až v 74. minutě proletěla střela domácích těsně kolem šibenice. Z protiakce Němec s Beňušíkem vybídli Obdržálka, aby si stylem „pocem kam deš" pohrál s obránci i gólmanem Zbůchu – 0:2. Po rozehrávce se zpotil brankář Meclova Dolejš, když čelil jedovce „poslané" na šibenici. Sedm minut před koncem si balon půjčilo duo Obdržálek a Beňušík, a posledně jmenovaný trefil skulinu mezi gólmanem a tyčí – 0:3. Třetí gol zažehl emoce u fanoušků i hráčů Baníku, což jeden z nich zaplatil vyloučením. V závěru mohli domácí korigovat, ale z dorážky mířili nad.
ZD Meclov A: Dolejš – Kafka (84. Wolf), Vogeltanz, Malík, Vilím – Beran (87. Touš), Pajdar, Pačesný, Beňušík – Obdržálek, Němec. Trenér: Jiří Vogeltanz.
Branky: 30. Vogeltanz, 75. Obdržálek, 83. Beňušík; ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváků: 70. Nejlepší hráči: ? – Malík (Me.).

TJ Heř. Huť – SK Kdyně 4:2 (4:0)
Kdyni čekal na půdě „sklářů" zápas o šest bodů, ale marodka v týmu už čítá pět jmen, takže „stará dáma" nastupovala oslabena a nedokázala udolat ani soupeře na úrovni II. třídy, který předtím dostal „osmičku" v Chodové Plané. V 6. minutě šli domácí do vedení po rohu, odpovědí byla Knauerova střela vedle. Brzy poté to po chybě hostů bylo 2:0, následně po rychle vhozeném autu 3:0 a ve 35. minutě už vedli domácí 4:0. Druhý poločas byl ve znamení aktivity hostů, ale ujala se jen Tomajerova rána v 50. minutě – 4:1. V dalších šancích zklamali Karel Forst a Kratochvíl, posledně jmenovaný korigoval až v 89. minutě na konečných 4:2.
SK Kdyně: Horáček – Miklič, Šmejkal, Výškrabka – P. Forst (10. Kratochvíl), Knauer, Havlíček, Sedláček – Sušánka, K. Forst, Tomajer (80. Janoušek). Trenér: Jaroslav Adámek. Branky: Lako J., Lako V., Poslední, Veselovský – Kratochvíl, Tomajer; ŽK: 1:1. Diváků: 70. Nejlepší hráči: Veselovský (Hu.) – Tomajer (Kd.).

Sp. Klenčí A – St. Tlumačov A 4:2 (1:0)
Chodské derby, které šlo nazvat i mačem Čechů proti Hruškům, začali lépe domácí. Ti šli do vedení v 19. minutě po spolupráci Vladimíra Čecha s Vojtěchem Čechem – 1:0. Poté měli šance hosté, ale proti byl létající Sokol v brance Klenčí. Do druhé půle nastoupili hosté lépe. Nejprve těsně minul branku Frček, následná akce už efekt měla. Nidl přihrával a Frček srovnal – 1:1. Nerozhodné skóre však vydrželo jen tři minuty, poté zvýšili na 2:1 Vojtěch Čech a za dalších pět minut Vladimír Čech – 3:1. Hřiště pak „zrychlila" průtrž, na rozdíl tří branek zvýšil Houdek. Patnáct minut před koncem vyšla spolupráce hostujících „žolíků". Brichcín centroval, Josef Hruška skóroval – 4:2. ⋌(kru)
Spartak Klenčí: Sokol – Řezníček, Hula, Čech Jan, Čipera, Hromník, Čech Vladimír, Čech Vojtěch, Psutka, Mifek, Houdek. Na střídání: Smazal, Ledvina, Janek. Hr. trenér: Pavel Smazal.
Start Tlumačov: Mleziva – M. Hruška, Bláha, Podestát, L. Hruška, Frček, Veselý, Výškrabka, Minařík, Nidl, Ulman. Na střídání: Brichcín, Ticháček, Forst, Malík, Královec, J. Hruška. Trenér: Pavel Čadek.
Branky: Čech V. 2, Houdek, Čech Vl. – Frcek, Hruška; ŽK: 2:1 Diváků: 120. Nejlepší hráči: Vl. Čech (Kl.) – Frček (Tl.).

So. Postřekov A – Sl. Koloveč B 3:1 (2:1)
Ve šlágru kola mezi tabulkovými sousedy šli v 10. minutě do vedení hosté, když Bukovský našel Duchoně, ten pronikl do šestnáctky a z 15 metrů překonal gólmana – 0:1. Domácí se vyrovnání dočkali po půlhodině, když z 25 metrů napřáhl Pavlíček a trefil to k levé tyči – 1:1. Za dvě minuty Mach z tr. kopu z 25 metrů poslal míč k pravé Janečkově tyči – 2:1. Úvod druhé půle, provázený vydatným deštěm, byl ve znamení aktivity domácích. Kolovečtí reagovali zjednodušením hry, pokoušeli se ohrozit domácí branku dlouhými míči na hroťáky Duchoně a Součka, kteří sice vyhrávali většinu vzdušných soubojů, ale domácí obrana je do šancí nepouštěla. V 73. minutě rozehrál roh postřekovský P. Steinberger, u bližší tyče se nedohodli Tomášek a Kadlec s brankářem a výsledkem byl míč v síti – 3:1. Obě mužstva se ještě pokoušela dobýt soupeřovu branku, ale do žádné šance se nedostala.
Sokol Postřekov: Paidar – Ledvina, Pavlíček, Němec, Královec – P. Steinberger (87. Beroušek), D. Steinberger, Mach, Polák (83. Škrabal) – Landrgott (89. Kuželka), Adamka (68. Závodný). Trenéři: Petr Váchal a Jindřich Kapic.
Slavoj Koloveč B: Janeček – Gabriel, Špirk (35. Mastný, 46. Kadlec, 76. T. Šlajs), Bukovský, F. Šlajs – Rejthar, Lucák, Kadlec, Tomášek – Duchoň, Souček. Trenér: Jindřich Bittengl.
Branky: 30. Pavlíček, 32. Mach, 73. P. Steinberger – 10. Duchoň. HR: Krauz. ŽK: 3:3. Diváků: 130. Nejlepší hráči: Pavlíček (Po.) – Tomášek (Ko.).

So. Mrákov – Slavoj Ch. Planá 3:3 (2:2) na PK 3:5
Domácí začali tlakem, ale hosty z prvního útoku poslal do vedení fantom Chval – 0:1. Po půlhodině hry trefil hostující Hanko tyč, ale Soukup vzápětí skóroval – 0:2. Jenže hned po rozehrávce spustily „Duffkovo varhany". Mlynár snížil na 1:2, a když byl osm minut před koncem poločasu faulován v šestnáctce, Němec vyrovnal z nařízené penalty – 2:2. Ve druhé půli byli hosté lepší a Hanko je v 58. minutě poslal do vedení – 2:3. V závěru Mrákov soupeře přimáčkl, kýžené vyrovnání zařídil deset minut před koncem zápasu Čermák, který se ze strany probil přes dva hráče soupeře a skóroval – 3:3. V penaltovém rozstřelu neuspěl proti gólmanovi hostů L. Konopík.
Sokol Mrákov A: Korba – Němec, Schoř, Vojtko, Rybár - Čermák, Duffek T, Duffek V., Stýskal - Růžek (70. Konopík), Mlynár. Trenér: Vladimír Duffek.
Branky: Mlynár, Němec z PK, Čermák – Chval, Hanko, Soukup; ŽK: 4:3. Diváků: 120. Nejlepší hráči: Čermák (Mr.) – Chval (Pl.).

11. Mrákov 9 2 4 3 13: 18 10 ( -2)

12. Heřmanova Huť 9 3 0 6 19: 26 9 ( -3)

13. Tlumačov 9 1 3 5 7: 15 8 2 ( -9)

14. Kdyně 9 1 2 6 10: 23 6 1 ( -7)

Další výsledky: Dl. Újezd - Stříbro 5:1 (1:1) Branky: Bydžovský 2, Havel, Hána, Zeman - Petraška; ŽK: 1:3 Diváků: 75. Tachov B - Přimda 2:3 (1:2) Branky: Dvořák, Šácha - Chmiel 2, Andrle; ŽK: 1:5; ČK: 0:1 Diváků: 93.