Domácí FK je dvanáctý v tabulce, což ale při vyrovnanosti soutěže o jeho síle nevypovídá. Výmluvnější je, že třetiligový nováček doma ještě neprohrál! Lví podíl na tom má brankář Sňozík z Bohemians, před ním hrají až na pár výjimek mladí ligisté, jako Busta a Hudec z Bohemians, Hřebeček ze Žižkova nebo Šittich z pražské Slavie. Jiskra proto vsadila na opatrnost a rozestavení jako proti Kunicím. Jen ´boxera´ Dvořáka distancovaného na čtyři zápasy nahradil na hrotu rychlý Bezděk.

Štěchovice – Domažlice 0:0 (0:0)

 Konec listopadu se podepsal na stavu hřiště, a tak se u Vltavy žádné fotbalové orgie nekonaly. Na začátku defenzivu Jiskry rozehřál Šimonovský známý z Písku a Dukly, jenže mířil mimo. V prvních dvaceti minutách aktivnější hosté odpověděli pokusy Pyrky a Bárty. Štěchovičtí pak vyrovnali hru. První zajímavou šanci v jejich podání viděly asi dvě stovky diváků ve 22. minutě, kdy se ze strany dostal do zakončení Šimonovský, ale gólman Ticháček jej vychytal, stejně jako po půlhodině hry Šitticha. Na druhé straně se po centru dostal k balonu M. Pyrka, ale zakončil vedle.

Ve 37. minutě chyboval v rozehrávce domácí Jelínek, hosté se dostali do brejku, ale vše zmařil Sňozíkův skluz. Tři minuty před odchodem obou týmů do šaten sudí zastavili Bezděkův slibný únik, protože předtím fauloval domácího beka Bustu.

Ani druhá půle moc gólových šancí nepřinesla. Jiskra zahájila aktivně, ale její příležitost hned vyšuměla. Na druhé straně musel po šesti minutách brankář Jiskry zakročit proti Šittichovi. V 53. minutě se titíž hráči ´potkali´ zase, gólman Ticháček slávistickou posilu v šanci sestřelil a byl vyloučen.

Hosté pak museli stáhnout ze hry Došlého, aby do branky mohl Houdek. Zbytek zápasu byl ve znamení snahy domácích dobýt branku oslabeného soupeře, jenže šancí si kvůli nepřesnostem a ubývajícím silám mnoho nevypracovali. Hned v 60. minutě pálil těsně vedle domažlického zařízení Šittich, pak si Houdek vychutnal dalekonosnou střelu Hřebečka. Domažličtí hrající skoro čtyřicet minut o deseti se nikam nehrnuli, ale ve druhé minutě nastavení mohli strhnout vítězství na svoji stranu, když střídající Bláha našel Kasýka, jenže Sňozík nadvakrát zachránil bod pro Štěchovice.

Jiskra s 28 body přezimuje na šesté příčce o skóre za MFK Chrudim a s čtyřbodovým mankem na vedoucí Čáslav.

FK TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Múller, Novák – Hřebeček, Jelínek, Lukeš, Šittich – Šimonovský (69. Mařík), Hudec (87. Cienciala).
Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Bauer, Chocholoušek, Beránek (84. Braun) – Bárta (81. Pyrka D), Mužík (90. + 1. Bláha), Leitl (90. Kasýk), Bezděk, Pyrka M., Došlý (57. Houdek).
ŽK: 2:2 (49. Lukeš, 77. Šittich – 34. Bárta, 90. Mužík). ČK: 0:1 (53. Ticháček). HR: Drábek – Šedivka, Starý. Diváků: 200.