Domažlice – Zápy 1:1

V prvním poločase se ani jednomu mužstvu nepodařilo skórovat. „Mysleli jsme, že budeme dobývat branku Záp. To se nám nakonec také potvrdilo," komentoval průběh utkání trenér Domažlic Stanislav Purkart.

Na začátku druhé půle se Jiskra nevyvarovala chyby a inkasovala gól. Zápský Svoboda v 48. minutě využil otevřené obrany domácích a z protiútoku z šestnácti metrů se trefil přesně k tyči, kam domažlický brankář Ticháček nedosáhl.

V 80. minutě se Jiskře podařilo vyrovnat na konečných 1:1. Rozhodčí Teuber po faulu na Kasýka v gólové pozici odpískal pokutový kop. Kapitán domácích Mužík nezaváhal a penaltu proměnil.

„Středeční pohárové utkání nás poznamenalo únavou. Náš výkon byl těžkopádnější, ale i přesto jsme si šance vytvořili a je škoda, že jsme zápas nezvládli vyhrát," dodal kouč Purkart.

Poločas: 0:0. Branky: 81. Mužík z PK – 48. Svoboda. Rozhodčí: Teuber. ŽK: 2:1. Diváci: 280.

Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Beránek – Hoffmann (38. Kasýk), Braun (71. Pyrka), Mužík, Bárta – Bezděk (76. Kůžel), Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.

18. Meteor Praha⋌ 5 1 0 4  8:13  3

Ostatní výsledky: Kolín – Jirny 2:2 (2:0, 9. Boček, 20. Dudka – 66. Homola, 70. Kejha), Chrudim – Admira Praha 3:0 (0:0, 56. Holub z PK, 65. Holub, 77. Kesner ), K. Dvůr – Chomutov 0:0, Strakonice – K. Vary 0:2 (0:1, 36. Hudec, 85. Geňo z PK), H. Měcholupy – Štěchovice 0:0, Sparta B – Kunice 2:2 (0:1, 49. Pouček, 54. Pouček – 21. Pázler, 80. Marek), Meteor Praha – Roudnice 4:2 (2:1, 21. a 74. Fíček, 29. Daňhel, 53. Ptáček – 8. Macháček, 49. Ansuma), Převýšov – Čáslav 1:2 (0:1, 83. Kouřil – 43. Melechovský, 74. Praisé).