Meteor – Domažlice 2:1

Po rychlém vstupu pražského Meteoru do utkání, kdy neproměnil dvě gólové šance, se ke slovu dostala i Jiskra. V 19. minutě odpískal rozhodčí Teuber penaltu za faul na domažlického Petra Mužíka, kterou neomylně proměnil František Dvořák.

Hosté si vedení příliš dlouho neužili, v 35. minutě se dopustili hrubé chyby ve středu hřiště, kterou potrestal brankou Adam Klavík poslaný na farmu z Bohemians Praha.

Na konci vyrovnaného druhého poločasu to vypadalo, že se na trávníku Meteoru budou body spravedlivě dělit za remízu 1:1. V nastaveném čase se ale ke střele dostal opět domácí Klavík a vsítil vítězný gól.

Poločas: 1:1. Branky: 35. a 92. Klavík – 19. Dvořák z PK. Rozhodčí: Teuber. ŽK: 1:1. Diváci: 180.

Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Beránek – M. Pyrka, Braun, Leitl (74. Bezděk), Mužík, Došlý (86. D. Pyrka) – Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.

18. Strakonice⋌ 12 1 4 7 10:26  7

Ostatní výsledky: Chrudim – Čáslav 1:1 (0:0, 69. Holub z PK – 67. Rozsíval), Strakonice – Převýšov 1:2 (0:1, 47. Staněk – 36. vlastní, 79. Sedláček), Králův Dvůr – Kolín 1:1 (0:0, 82. Laušman z PK – 78. Šultés), Kunice – Chomutov 0:0, Sparta Praha B – Zápy 3:1 (2:0, 26. a 59. Pouček, 30. Konate – 62. Šulc), Karlovy Vary – Roudnice nad Labem 4:0 (0:0, 54. a 71. Ivasko, 64. Řezáč, 85. Holub), Horní Měcholupy – Jirny 0:3 (0:3, 20. Vandas, 24. Obermajer, 26. Mbah), Štěchovice – Admira Praha 1:0 (1:0, 32. Jelínek ).