Chodové po většinu utkání marně dobývali branku hostů. „Před utkáním jsem tým upozorňoval, že to bude zápas o naší jediné brance a to se také potvrdilo. Zápy nechtěly inkasovat a dobře bránily," komentoval průběh duelu trenér Jiskry Stanislav Purkart.

Po bezgólovém prvním poločase se Domažlice v úvodu druhé půle dopustily chyby, které využil hostující Václav Svoboda a z šestnácti metrů neomylně zakončil k levé tyči. „Po brance jsme soupeře tlačili. Do jejich obrany jsme se ale těžko dostávali," lamentoval Stanislav Purkart. Deset minut před koncem zápasu se snažení domácích vyplatilo. Domažlický Petr Mužík proměnil penaltu a vyrovnal na konečných 1:1.

Jiskra Domažlice zítra cestuje do Karlových Varů, na programu je totiž od 17 hodin předehrávka 17. kola ČFL. „Čekají nás dva zápasy venku. Zítra hrajeme ve Varech a v neděli v Převýšově. Máme pokaždé tři dny volna. Věřím, že nabereme síly a odčiníme dva minusové body, které jsme se Zápy doma ztratili," vyhlíží nadcházející duely kouč Stanislav Purkart.