Domažlice – Čáslav 3:0

Jiskra vletěla do utkání sedmého kola ČFL jako uragán. Již v první minutě duelu domácí František Dvořák po prvním kontaktu s míčem přihrál nabíhajícímu Petru Mužíkovi, ten nezaváhal a přesnou střelou pod břevno překonal čáslavského brankáře Radka Antošíka.

„Rychlý gól nám nahrál k tomu, co jsme si před začátkem předsevzali. Chtěli jsme poctivě, dobře bránit a chodit do rychlých protiútoků," řekl k povedené akci z úvodu zápasu trenér Západočechů Stanislav Purkart.

Do konce prvního poločasu ani jedno mužstvo nedokázalo skórovat. Svěřenci kouče Stanislava Purkarta plnili pokyny a nepouštěli Čáslav do větších příležitostí.

Fanoušci domácích si na další branku svého mužstva museli počkat až do 62. minuty utkání, kdy domažlický kapitán Petr Mužík proměnil přímý kop. „Po druhém gólu jsme zápas kontrolovali a dovedli do zaslouženého vítězného konce," komentoval výhru Stanislav Purkart.

Pět minut před závěrečným hvizdem domácí přidali třetí branku, u které asistoval opět Petr Mužík.
Střídající hráč Domažlic Petr Došlý, který na trávník nastoupil v 82. minutě místo Jiřího Bárty, si naběhl na Mužíkův centr a bezpečně dopravil míč za záda gólmana hostů Radka Antošíka. Petr Došlý tak potvrdil, že mu i po zranění trvající čtyři týdny vydržela střelecká forma.

„Soupeře, který v minulém kole zvítězil 5:0 nad Strakonicemi, jsme téměř nepustili do šancí. Takže s výsledkem a hlavně s odvedeným týmovým výkonem jsem spokojený," chválil své svěřence trenér Chodů Stanislav Purkart.

Jiskra Domažlice se tak doma zaslouženě radovala z výhry 3:0 nad Čáslaví a ze zisku tří bodů, které ji posunuly o čtyři příčky výše na desáté místo v tabulce ČFL.

Poločas: 1:0. Branky: 1. a 62. Mužík, 86. Došlý. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 3:3. Diváci: 280.
Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Pyrka D. – Bezděk (45. Kasýk), Pyrka M., Mužík (90. Lietl), Bárta (82. Došlý) – Dvořák (88. Kůžel). Trenér: Stanislav Purkart.

18. Strakonice⋌ 8 1 2 5  6:18  5

Ostatní výsledky: Kolín – Převýšov 0:1 (0:0, 59. Kraják), Chrudim – Zápy 3:0 (0:0, 48. Štěpánek, 75. Holub, 80. Vácha), Králův Dvůr – Jirny 2:1 (1:0, 37. Šípek, 80. Sabou – 54. Szabo), Strakonice – Chomutov 1:1 (0:0, 73. Wermke – 88. Pikl), Meteor Praha – Admira Praha 1:0 (1:0, 21. Boruta), Sparta B – Roudnice 2:1 (2:0, 14. Reiter, 39. Pouček – 65. Križan), Horní Měcholupy – Karlovy Vary 2:1 (0:0, 73. Červenka, 78. Folprecht – 50. Nerad), Štěchovice – Kunice 4:2 (1:1, 31. Hřebeček z PK, 50. Busta, 71. Müller, 90. Žák – 37. a 58. Micka)