Viktorie Jirny – J. Domažlice 3:2 (1:1)
Chodové do utkání vstoupili s přílišným respektem vůči osobnostem v týmu soupeře a už v 8. minutě za to pykali. Jirny zahrávaly rohový kop, vyboxovaný míč brankáře Tichačka Bukač z hranice šestnáctky dorazil s pomocí teče Daniela Pyrky do brány – 1:0. Až pak začali hosté hrát. Jejich snažení vyvrcholilo po půlhodině hry. Bezděk si pohrál po straně s obránci, přihrávkou pod sebe našel naběhnutého Dvořáka a ten zakončil na přední tyč – 1:1.

Ve 42. minutě trefil kapitán Jiskry Mužík břevno domácí branky, Dvořákovu dorážku gólman Štěpnička vyrazil. K ničemu jinému je domácí hráči za vydatné podpory hlavního sudího Moníka nepustili.

Druhý poločas začali hosté výborně, měli několik slibných situací. Domácí nezahrozili ze hry ani jednou, nebezpeční byli pouze ze standardek. Právě z jedné znovu skórovali. Knakalovi, který předtím mohl dát gól, nevyšel odkop po mele na vápně a Beran překonal hlavou Ticháčka – 2:1. To na ukazateli svítila 70. minuta. Zaslouženého vyrovnání se Jiskra dočkala o pět minut později. Knakal vyslal z autového vhazování svůj tradiční ´tomahawk´ až do vápna a Dvořák hlavičkou trefil levou šibenici – 2:2.

Domácí pak nastřelili břevno. Když už si hosté mysleli, že si odvezou bod za remízu 2:2, opět ´zaúřadoval´ rozhodčí. Exsparťanský šutér Kincl křižovaný před šestnáctkou hostujícím stoperem Bauerem upadl a Mondík, hlavní ´hrdina´ domácí Vikorie, nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu. Bukač pěnaltu proměnil a stanovil výsledke na konečných 3:2.

SK Viktorie Jirny: Štěpnička – Parys, Obermajer, Homola, Grznár – Vitus, Szabo, Kejha, Jandzik – Vandas, Bukovský. Trenér: Josef Jícha.
TJ Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Bauer, Hoffmann (82. Kasík), Matuš Pyrka – Bezděk, D. M. Pyrka, Mužík, Bárta (78. Beránek) – Dvořák.
HR: Moník – Slavíček, Novotný. DS: Vrzal. Diváků: 250. ⋌Jiří Pojar