Hra se vyvíjela opatrně, ani jedno z mužstev nechtělo udělat chybu a nabídnout tím soupeři šanci skórovat. A když už si jeden či druhý celek vytvořil možnost brankově se prosadit, tyto šance byly buď nepřesné, nebo je likvidovali brankáři. Hned v úvodu vedl míč na bránu bělský Královec, v koncovce si ho však příliš předkopl a rychleji se k němu dostal Pareský, který ho bezpečně odehrál daleko od všerubské brány. Stejně tak na druhé straně likvidoval s přehledem Nikolaev lehkou střelu Jana Šupa. Vyloženou šanci nevyužil ani kapitán hostů David Šteffel, jehož střelu vyrazil Pareský na břevno, míč se odrazil zpět do hry k bělskému Frankovi. I jeho střelu ale vyrazil pozorný Pareský. Když rozhodčí Jurčík nařídil za podražení přímý kop proti Bělé, míč si připravil Šup. Jeho prudká střela ale zasáhla pouze připravenou zeď a bránu nijak neohrozila. Stejný hráč mohl skórovat ještě jednou v závěru poločasu, když poslal přesnou táhlou střelu z dvaceti metrů. Na tu ale Nikolaj Nikolaev dobře viděl a bez obtíží ji chytil.

Do druhého poločasu nastoupili lépe hosté, vzápětí po rozehrání vyrážel Pareský střelu Nového na rohový kop. Poté začali mít více ze hry domácí. Šup se opět postavil k rozehrání přímého kopu, jeho střelu mířící pod břevno vyrazil Nikolaev mimo hrací plochu a Jaroslav Červěňák rozehrál rohový kop znovu na Šupa, jehož střelu tentokrát zblokoval obránce Bělé a domácí si mohli kop z rohu zopakovat. Tentokrát už Bělští poslali míč do bezpečí mimo vlastní pokutové území. Následně Pareského dvakrát po sobě vyzkoušel bělský Landrgott, ani jednou však brankáře Všerub nepřekonal. Tečku za bezbrankovým zápasem udělal kapitán Sokola Kruml, když z pětatřiceti metrů poslal střelu z nařízeného přímého kopu těsně vedle brankové tyče mimo bránu. Normální hrací doba nestačila na to, aby jedno či druhé mužstvo využilo šanci a otevřelo skóre, a proto přišly na řadu pokutové kopy. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí a připsali si na své konto další bod.

Toto velmi sledované utkání domácí oddíl nepodcenil a zodpovědnost svěřil Lukáši Čermákovi, když ho pasoval do role hlavního pořadatele. I díky tomu a jeho instrukcím a organizaci pořadatelské služby a okamžitému povolání hasičů, kteří se postarali o likvidaci pyrotechniky mezi fanoušky, nedošlo k žádným výtržnostem a nebyl ani nutný zásah policie v prostoru stadionu. (kru)

Sokol Všeruby: Pareský - Schweiner, Kruml (K), Šup, Jiřík, Hendrych, Votava, Červeňák, Polák, Hrnčíř, Kratochvíl. Střídající: Vávra, Černý, Lörincz, Kislinger, Čára.

Start Bělá: Nikolaev - Frank, Vonášek, Nový, Černý, Steffel (K), Novák, Královec, Landrgott, Strouhal, Jarina. Střídající: Šándor, Černý, Chmelíř, Cingroš. Rozhodčí: Jurčík, Kubec, Kuška.