Tlumačov B – Mrákov B 6:2 (5:1)
Od úvodního hvizdu rozhodčího se domácí za stálého deště na těžkém terénu vrhli do útoku. Hned ve 3. minutě střílel zpoza šestnáctky Krejčíř vedle branky hostů. Pak se osmělili hosté, ale střela Konopíka skončila také vedle. To bylo od hostujícího mužstva na dlouhou dobu vše a otěže zápasu drželi v rukách domácí.

V 15.minutě se agilní a nestárnoucí Vladimír Frei uvolnil, jenže střela z prostoru penalty šla vedle. Hned nato střílel domácí Hruška do tyče a následná dorážka šla opět vedle. Ve 21.minutě se Tlumačov konečně dočkal vytouženého gólu, když se k míči po chybě hostujícího Šrámka dostal Hruška, přihrál volnému Frčkovi a ten prostřelil obránce i gólmana – 1:0.

Po rozehrání přišla chvíle Mrákova. Ve 25. minutě hlavičkoval Pěchota vedle branky. O pět minut později po volném přímém kopu hostů ze 30 metrů domácí gólman Královec vyrazil střelu před sebe a dobíhající Pivoňka vyrovnal – 1:1. Hned nato se k míči dostal hostující Skala, který střílel těsně vedle tyče domácí svatyně. Ve 34. minutě střelu domácího Frčka hosté tečovali do tyče, míč se odrazil k volnému Freiovi a ten krásnou střelou do šibenice zvýšil na 2:1.

Ve 42. minutě po špatné rozehrávce hostů se k míči dostal domácí kapitán Podestát, uvolnil se a bez problémů zvýšil – 3:1. Minutu před koncem poločasu se po perfektní samostatné akci dostal k zakončení Hruška a zvýšil na 4:1. Když už se zdálo, že mužstva odejdou do kabin za tohoto stavu, vydal se na zteč po pravé straně domácí Krejčíř, nacentroval a balon prošel přes celé malé vápno až k osamocenému Schleissovi, který neměl problém zakončit – 5:1.

Druhý poločas začali lépe hosté, jenže jejich snaha končila nepřesnými přihrávkami. V 53. minutě vzplály na hřišti menší emoce, když domácí hráč zahrál ve vápně rukou, rozhodčí Šporer písknul do píšťalky o trochu déle a ukázal na značku pokutového kopu. To se domácím nelíbilo, ale ruka byla, takže se ke značce pokutového kopu postavil hostující Skala a bezpečně penaltu proměnil – 5:2.

Poté se hra uklidnila a dlouho se nic nedělo, až do 67.minuty, kdy domácí rozehrávali rohový kop a hlavičku vyrazil hostující brankář na břevno. Po dalším rohu dali domácí břevno. V 81. minutě se jesličkami přes obránce uvolnil Frček, předložil míč volnému Krejčířovi a ten skóroval na konečných 6:2.

Tlumačov B: Královec – Procházka, Peleška (Horn), Podestát (Kitzberger), Schleiss, Frei (Krejčíř Lukáš), Hruška, Krejčíř Jakub, Frček, Bláha, Steinberger.
Mrákov B: Šperl – Vozár (Konop), Kabourek, Fliegel, Pěchota, Kopecký, Skala, Konopík, Šrámek (Palovič), Příbek, Pivoňka.
HR: Šporer Josef, ŽK 2:1, ČK 0:0. Diváků: 45. ⋌⋌(js)