Staňkov C – Bernartice 1:3 (1:3)
Po opatrném začátku zahrávali v 10. minutě hosté rohový kop, na který si nejvýše naskočil Klinka a hlavičkou překonal Jánského v brance ´bílého baletu´ – 0:1. Domácí nemohli vyzrát na obranu hostů. Až po dvaceti minutách si Topinka narazil s Janečkem, pronikl do pokutového území a při kličce byl faulován gólmanem. Nařízenou penaltu proměnil Soukup – 1:1. Jenže o šest minut později ztratili Staňkovští míč a hostující Novák po sólu obstřelil vybíhajícího Jánského, když se míč sotva dokutálel do branky – 1:2.

Sedm minut před koncem prvního poločasu hosté znovu udeřili. Podobně jako u předchozí branky gólu vstřelenému Klinkou předcházela ztráta míče na polovině hřiště a nedůraz domácí obrany – 1:3. Svěřenci Martina Gusta se snažili s výsledkem ještě do poločasu něco udělat, avšak diváci už gól neviděli. Ve druhém poločasu si hosté vítězství hlídali, mnohdy i za cenu taktických faulů.

Plamének emocí v závěru uhasil rozhodčí čtyřmi žlutými kartami a poté se už zápas dohrál v poklidu. ⋌(zav)