Vojtěch Mifek: Přišel, viděl, vyrovnal

Újezd – V první půli souboje Újezdu s Klenčím, dvou fotbalových týmů ze spodní části tabulky IV. okresní třídy, měli více ze hry domácí a také jej vyhráli, zatímco ten druhý patřil hostům. V Újezdě se zřejmě každému lépe útočí s diváky v zádech, než proti. Do branky hostů se postavil Vojta Mifek.

27.4.2013

Fotbalista Vojtěch Mifek. Foto: Deník/ Václav Tauer

Sokol Újezd – Spartak Klenčí B 1:1 (1:0) na PK 4:5
Úvod utkání patřil domácímu Újezdu, který po většinu času držel soupeře na obranné polovině, avšak bez gólového efektu. Ze strany hostů stojí za zmínku pouze skrytá střela Ledviny k tyči, kterou však Paidar reflexivně vyrazil. První branka přišla ve 22. minutě, kdy se po rohovém kopu hlavou dokázal ve skrumáži prosadit Judák – 1:0.

Do druhého dějství vstoupily oba týmy jako vyměněné. Hosté vyměnili brankáře a do útoku nastoupil Vojtěch Mifek rozehrávající se po zranění. Hned v první minutě unikl zprava Malár, ale Paidar jeho střelu na vzdálenější tyč zlikvidoval. Vzápětí přišla vyrovnávací branka. Po dlouhém nákopu obrany směrem k rohovému praporku běžel za míčem Mifek, z branky vyběhl zároveň i Paidar, který chtěl míč pokrýt do zámezí. Nechal se však Mifkem předběhnout a ten neváhal a takřka od rohového praporku zatočil míč do vzdálenější šibenice – 1:1. Zanedlouho měli velké příležitosti Mifek a Malár, ale oba branku přestřelili. Stejně tak i o pár minut později Macht, který se ocitl tváří v tvář Paidarovi, ale ani on svojí „loženku" nepřetavil v gól. Do hry se také vrátili domácí, ale nedokázali z žádné z příležitostí skórovat.

V poslední minutě zápasu si druhé žluté karty vysloužili klenečský Ledvina a domácí Roháč a museli předčasně opustit hřiště. V následujících pokutových kopech se rozhodlo až v poslední sérii, kdy Hlavsa chytil střelu doprostřed branky.

Újezd: Paidar – Cibulka, Závodský, Judák, Wolf – Gibfried, Roháč, Bolovanský, Hlaváček – Frei, Šidenlár.
Klenčí B: Mifek V. (Hlavsa) – Čech J., Fišer, Pajma, Hlavsa (Mifek V.) – Ledvina, Macht, Maslen (Hálek), Čekal – Malár, Černý.
ŽK: 3:4, ČK: 1:1. Diváků: 45. ⋌(mal)

27.4.2013

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 27 000 Kč Svářeči Svářeč CO2. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky: praxe, Zdarma obědy.. Pracoviště: Et euro teplo a.s. - provozovna domažlice, Cihlářská, č.p. 452, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jaroslav Hinterholzinger, +420 602 469 959. Doprava a logistika - Doprava a logistika Traktorista a obsluha 40 000 Kč Traktoristé a obsluha zemědělských strojů obsluha krmného vozu. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme pracovitost,zodpovědnost,svědomitost, Nabízíme: velmi dobré finanční ohodnocení, 10 dní v měsíci volno, perspektivu,stabilitu,finanční příspěvek na penzijní pojištění,příspěvek na obědy,na dovolenou.. Pracoviště: Zeas puclice a.s., 345 61 Staňkov. Informace: Václav Bláha, +420 724 033 899. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Možnost práce na zkrácený úvazek, na DPP, DPČ.. Pracoviště: Janika s.r.o. - pracoviště kdyně a chrastavice, Nádražní, č.p. 703, 345 06 Kdyně. Informace: Lenka Dlouhá, +420 775 686 798. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 16 800 Kč Manipulační dělníci ve výrobě PRACOVNÍK V KOVOVÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16800 kč, mzda max. 20160 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: . Pracoviště: Strojírny - rinoh, s.r.o. - provozovna, Nádražní, č.p. 251, 345 06 Kdyně. Informace: Michaela Nováková, .

Klenčí potvrdilo pozici lídra tabulky, vítězství zajistil čtyřmi trefami

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Do domažlické sportovní haly zavítají oštěpařské elity v rámci semináře

Domažlice – Domažlická sportovní hala bude celou neděli sloužit trenérům hodu oštěpem z celé České republiky, ale i ze zahraničí.

Zázrak se nekonal. Real nedal Viktorii šanci

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň výsledkově nezvládli zápas století. Se slavným Realem Madrid v rámci 4. kola skupinové fáze letošního ročníku Ligy mistrů doma prohráli 0:5 a se ziskem jednoho bodu zůstávají na posledním místě skupiny G.

-

Paráda v Bolzanu. Hokejová Plzeň zahájila osmifinále vysokou výhrou

Bolzano, Plzeň – Ačkoliv v extralize se hokejisté Škody Plzeň momentálně trápí, v Champions Hockey League (CHL) pokračují ve vítězném tažení.

-

Nepropásněte mimořádnou přílohu věnovanou zápasu století

Výjimečná událost čeká fanoušky i hráče FC Viktoria. Ve středu večer se na trávníku Doosan Areny utkají se slavným Real Madridem. Deník proto připravil čtrnáct stran speciálně věnovaných tomuto utkání.