Sokol Újezd – Spartak Klenčí B 1:1 (1:0) na PK 4:5
Úvod utkání patřil domácímu Újezdu, který po většinu času držel soupeře na obranné polovině, avšak bez gólového efektu. Ze strany hostů stojí za zmínku pouze skrytá střela Ledviny k tyči, kterou však Paidar reflexivně vyrazil. První branka přišla ve 22. minutě, kdy se po rohovém kopu hlavou dokázal ve skrumáži prosadit Judák – 1:0.

Do druhého dějství vstoupily oba týmy jako vyměněné. Hosté vyměnili brankáře a do útoku nastoupil Vojtěch Mifek rozehrávající se po zranění. Hned v první minutě unikl zprava Malár, ale Paidar jeho střelu na vzdálenější tyč zlikvidoval. Vzápětí přišla vyrovnávací branka. Po dlouhém nákopu obrany směrem k rohovému praporku běžel za míčem Mifek, z branky vyběhl zároveň i Paidar, který chtěl míč pokrýt do zámezí. Nechal se však Mifkem předběhnout a ten neváhal a takřka od rohového praporku zatočil míč do vzdálenější šibenice – 1:1. Zanedlouho měli velké příležitosti Mifek a Malár, ale oba branku přestřelili. Stejně tak i o pár minut později Macht, který se ocitl tváří v tvář Paidarovi, ale ani on svojí „loženku" nepřetavil v gól. Do hry se také vrátili domácí, ale nedokázali z žádné z příležitostí skórovat.

V poslední minutě zápasu si druhé žluté karty vysloužili klenečský Ledvina a domácí Roháč a museli předčasně opustit hřiště. V následujících pokutových kopech se rozhodlo až v poslední sérii, kdy Hlavsa chytil střelu doprostřed branky.

Újezd: Paidar – Cibulka, Závodský, Judák, Wolf – Gibfried, Roháč, Bolovanský, Hlaváček – Frei, Šidenlár.
Klenčí B: Mifek V. (Hlavsa) – Čech J., Fišer, Pajma, Hlavsa (Mifek V.) – Ledvina, Macht, Maslen (Hálek), Čekal – Malár, Černý.
ŽK: 3:4, ČK: 1:1. Diváků: 45. ⋌(mal)