´Dolno–hornochodské´ derby se odehraje v Postřekově. Domácí mají ambice na postup, ale Mrákov jistě nedá svoji kůži zadarmo, a tak si v neděli ve čtyři hodiny do Postřekova určitě cestu najděte.

Ve II. třídě jedou Milavče, které se po postupu ze III. třídy rychle vyšvihly až na druhou příčku. Tentokrát jim v cestě bude stát první tým Kouta, který má téměř stejné skóre, tudíž se dá očekávat vyrovnaný zápas. Vyhecované derby se uskuteční v Hostouni, kam přijede tým z Bělé. Postřekovské béčko v minulém kole obralo o body Bukovec a nyní se pokusí přehrát také Kvíčovice, které loni bojovaly o záchranu.

Další derby se odehraje v sobotu od půl páté odpoledne, kdy Všeruby A přivítají Kdyni.

O třídu níže zahájí aktuální kolo rezerva Klenčí, která dokázala poslední dva zápasy vyhrát a nyní narazí na Újezd, jemuž se překvapivě nedaří. „Zatím nevíme, zda díky lehkému zranění bude hrát střelec posledních zápasů a trenér áčka Pavel Smazal, ale těším se na navrátilce Kupilíka a aspoň jednu posilu z áčka," přibližuje stav ´manažer´ Klenčí B Miroslav Novák.

Nejatraktivnější souboj tohoto kola bude jistě mezi domácí mrákovskou rezervou a prvním týmem Pocinovic, přičemž oba týmy mají shodně plný počet bodů, a přetahují se tak o první místo. Jste tedy srdečně zváni do Mrákova na nedělní půl pátou odpoledne.

Přestože čtvrtá třída bývá poměrně opomíjená, odehrávají se zde i tak zajímavé zápasy. Například v posledním kole dokázala chodovská rezerva nasázet té koutské desítku. Bude zajímavé sledovat, zdali Chodov v zápase proti Pocinovicím opět postaví Kobese a Pfeifera z prvního týmu.

Tento víkend tedy nabízí hned čtyři pěkná derby, vyražte proto na fotbal! (mal)