Sokol Postřekov B – Sokol Újezd 3:6 (2:4)
Utkání bohaté na vstřelené branky a stejně tak spálené šance zahájili újezdský Řezníček a Zůna v šestnáct hodin. A právě kapitán Újezda Robert Zůna se prosadil jako první, když po dorážce otevřel skóre. Dlouho se pak výsledek neměnil. Hráči se střídali v šancích, které byly buď nepřesné, nebo je likvidovali brankáři. Patnáct minut před odehráním prvních pětačtyřiceti minut byl v pokutovém území podražený Ebrlem postřekovský Bartoň a rozhodčí Hálek nařídil pokutový kop. Penaltu rozehrál Josef Váchal a srovnal skóre na 1:1. Samotný aktér předešlé situace Bartoň přidal o pět minut později další branku a poslal tím Postřekov do těsného vedení 2:1.

To vydrželo domácím ale pouze minutu. Újezdský Zůna dostal pas před bránu domácích. Postřekovský brankář Alexandr Pareský byl sice u míče dříve, ale neudržel ho ve své náruči a nabídl tím Zůnovi příležitost skórovat do prázdné brány. Stav byl opět vyrovnaný, tentokrát 2:2. V následujících čtyřech minutách se hosté dokázali prosadit ještě dvakrát, nejprve opět Robert Zůna a následně ve skrumáži před bránou Postřekova Řezníček. Po poločase vedli hosté 2:4.

V druhé části zápasu se domácím nedařilo najít recept na soupeře. Jejich šance byly nepřesné a nedařilo se jim proměnit ani vyložené příležitosti. Pomyslným hřebíkem do rakve pro ně byl právě autor již tří branek Robert Zůna. Tomu nestačil vstřelený hattrick a i nadále byl na hrací ploše aktivní. V sedmdesáté minutě se znovu blýskl brankou po spolupráci s Řezníčkem a Dadokem. O osm minut déle pak skóroval po páté a hosté vedli již 2:6. Závěrečné minuty tohoto zápasu patřily ale domácím. Jan Buček přihrál Josefu Váchalovi a ten upravil konečný výsledek zápasu Sokol Postřekov – Sokol Újezd na 3:6.

V následujícím dvacátém čtvrtém kole okresní třetí třídy přivítá Sokol Újezd na domácím hřišti poslední celek tabulky ZD Meclov B a postřekovská rezerva vyjede změřit síly se Sokolem Pocinovice. ⋌(kru)

Sokol Postřekov B: Pareský, Buček, Steinberger D., Krutina, Ment, Steinberger J., Váchal Josef, Bartoň, Bureš, Faina, Zdráhal (K), Vaněk, Kuželka, Váchal Pavel. Vedoucí: Steinberger Jaromír.
Sokol Újezd: Paidar, Řezníček, Ebrl, Krutina, Kruml, Svoboda, Zůna (K), Šindelář, Kafka, Frei, Wolf, Závodský, Dadok, Ledvina. Vedoucí: Churý Pavel.

Staňkovu B budou odebrány 3 body

Výsledky: Start Bělá nad Radbuzou – FK Holýšov B 1:3 (0:3) Branky: Fichtl – Míčka, Valachovič, Liebl. ŽK: 5:0 ČK: 2:0 HR: Helget. Diváků: 70. Kdyně – Poběžovice 1:5 (1:5) Branky: Belenec – Rybianský 2, Kabourek, Timura, Krutina. ŽK: 2:1 Diváků: 35. Kout – Tlumačov A 2:3 (0:2) Branky: Kadlec M., Zelinka z PK – Bláha, Nidl, Hruška J. ŽK: 3:2 Diváků: 80. Lokomotiva Hostouň – Osvračín A 2:1 (1:0) Branky: 31. a 87. z PK Zaruckij – 84. Bukovský. ŽK: 3:3, ČK: 0:1 HR: Pareský. Všeruby A – Kvíčovice 4:0 (3:0) Branky: Kruml, Polák, Šup, Kratochvíll. HR: Hálek. Diváků: 60. Koloveč C – Meclov A 0:3 (0:1) Branky: Beran 2 (1 x z PK), Chloupek. ŽK: 2:2. HR: Rada. Diváků: 30. Dynamo Horšovský Týn B – Staňkov B 8:3 (2:0) Branky: Bouda 3, Šeba 2, Šindelář, Praštil – Janka 3. ŽK: 2:0 HR: Šporer. Diváků: 45.

14. Meclov B ⋌23  3 4 16 35: 92 15

Výsledky: Klenčí B – Poděvousy 1:0 (0:0) Branka: 67. Houdek ŽK: 0:1 HR: Rubáš Diváci: 35. Miřkov – Milavče 0:5 (0:3) Branky: Hruška 2, Šot Jakub 2, Kořán. ŽK: 1:2 HR: Jurčík Diváků: 70. Draženov – Pocinovice A 2:4 (0:2) Branky: Psutka O., Doležal – Janošťák 2, Poupa. ŽK: 2:1. Tlumačov B – Mrákov B 3:0 (0:0) Branky: Podestát M., Podestát J., Hruška J. ŽK: 0:2 HR: Helget Diváků: 120. Ch. Lhota – Blížejov 7:1 (4:0) Branky: Trumpeš 2, Faul 2, Koutník, Polák, Hummel – Bláha. ŽK: 0:2 HR: Holeček Diváků: 60. Meclov B – Bukovec 0:0 (0:0) na PK 4:1 Diváků: 200. Postřekov B – Újezd 3:6 (2:4) Branky: Krutina Jan 2, Baron – Zuna 5, Řezníček. HR: Hálek.

14. Osvračín B⋌ 23 5 1 17  28: 73 16

Výsledky: Staňkov C – Bernartice 1:3 (1:3) Branky: Soukup z PK – Klinka 2, Novák. ŽK: 1:3 HR. Zavadil. Luženice – Č. Kubice 2:3 (2:1) Branky: Beran, Vaněk – Strejc, Votruba, Auerverk. ŽK: 3:1 HR: Fanfule ml. Diváků: 30. Hlohová – Babylon 3:0 (2:0) Branky: Hrdina V. 2, Beran. ŽK: 1:1 HR: Zavadil. Všeruby B – Zahořany 4:2 (1:2) Branky: Kislinger, Benda, Kratochvíl, Černý – Kest M., Ouřada. ŽK: 2:2 ČK: 0:1 (Pustina) HR: Jurčík. Diváků: 40. Pocinovice B – Sedmihoří Oplotec 0:3 (0:1) Branky: ? Karty? Diváků: ? HR: Pohančeník. Chodov B – Mutěnín 4:0 (1:0) Branky: Konop, Kurek, Starinský, Veselý. ŽK: 1:1 Diváků: 70. Osvračín B – Srby 0:3 (0:1) Branky: Slavík, Secký, Sláma. ŽK: 5:3 ČK: 1:0 HR: Vogeltanz. Diváků: 100.