Postřekov B – Klenčí B 2:0 (1:0)
Hned po rozehrání zamířil do klenečského pokutového území dlouhý centr, který následně nasměroval mezi tyče Bureš, ale brankář Klenčí Špoták míč vyrazil. V zápětí byl nařízen volný kop proti Spartaku. Josef Váchal poslal balon na hlavu Zdráhala, ten ale hlavičkoval z ofsajdu. O několik minut později se k míči dostal opět Váchal, jeho prudkou ránu vyrazil Špoták pouze k Bučkovi, který přihrál zpět Váchalovi a ten skóroval – 1:0.

Ke slovu se dostali i hosté. Nejprve centr Ivana Hromníka z rohu hrací plochy v pokutovém území Postřekova adresáta nenašel, poté sám Hromník střílel po zemi na bránu, ale postřekovský gólman Alexandr Pareský míč vykopl. Deset minut před koncem poločasu připravil aktivní Hromník centrem do oblasti penaltové značky příležitost Kulíkovi, před nímž se objevila odkrytá brána hájená už jen obráncem Sokola. Kulíkova střela však směřovala přímo na něj. Na druhé straně rána Lukáše Ledviny těsně minula bránu Klenčí. A nařízený přímý kop, který rozehrál Váchal, s jistotou likvidoval Špoták. Dvě minuty před přestávkou se zranil klenečský Hromník a do druhé půle ho nahradil Jan Ledvina.

Několik minut po zahájení druhé části zápasu se dokázal prosadit postřekovský Jan Buček, který obešel klenečské obránce a poslal střelu směrem k bráně. Špoták na ni sice ve skoku dosáhl, ale na zastavení to nestačilo. Postřekovští zvýšili skóre na 2:0. Do šance se dostal i Ledvina, který vystřídal zraněného Hromníka. Mifek směroval centr do jeho prostoru, ten ale v pádu hlavičkovat do postřekovské brány nedokázal. Výsledek zůstal nezměněn. Deset minut před koncem utkání skórovali i Klenečtí, branka Zdeňka Mifka ale pro ofsajd nebyla rozhodčím Václavem Helgetem uznána. Do závěru tohoto derby již nepadl gól ani na jedné straně a Postřekovští získali po výhře 2:0 nad Klenčím tři body. ⋌(kru)

Sokol Postřekov: Pareský – Buček, Ment, Steinberger D., Steinberger J., Kuželka, Váchal J., Bartoň, Ledvina, Bureš, Zdráhal (K). Střídající: Knopf, Váchal P., Faina, Janeček.
Spartak Klenčí: Špoták, Pajma (K), Holar, Čech, Hálek, Diviš, Hromník I., Polonyi, Kulík, Smazal F., Mifek Z.. Střídající: Ledvina.