Sokol Osvračín – Dynamo HT B 1:1 (1:1) na PK 2:0
Papíroví favorité byli fotbalovější, ale houževnatí domácí jim od začátku kladli tuhý odpor. Hrálo se od branky k brance, ale až do 34. minuty zápasu chyběl gól. To se změnilo poté, co týnský Hradecký odcentroval z pravé strany osvračínského ´Nou Campu´ do pokutového území a Babka poslal míč hlavou do sítě – 0:1.

Za čtyři minuty bylo vyrovnáno. Bukovský nejprve Wendlův centr z trestného kopu hlavou jen ´lízl´, přesto se Cihlář musel činit, aby míč vyškrábl alespoň na roh. Z něj už domácí standardku sehráli přesněji, a Bukovský Wendlův pozdrav nasměroval hlavou do branky – 1:1.

Čtyři minuty před koncem první půle mohli jít domácí do vedení. Výtečný Janka na postu stopera získal míč a sólo přes půl hřiště zakončil pasem na Nauše, tomu ale šanci zmařil vyběhnuvší Cihlář. Závěr poločasu provázely nepřesnosti a v těch oba celky zdatně pokračovaly i ve druhém dějství zápasu.

I v jeho úvodu byli aktivnější hosté, ale do pořádného zakončení se nedostali. S přibývajícími minutami nepřesností přibývalo, dalekonosná střela Svobody na straně jedné a nikým netečovaný centr Luboše Wendla gólmanům starosti nenadělaly. Protože jediným zajímavým v nervózním závěru byly jen odvážné výpady stopera Janky hluboko na polovinu Týna, dospěl zápas do penaltového rozstřelu.

V něm domácí brankář Řezníček odměnil diváky za trpělivost, když vychytal snajpra Babku i Hradeckého, Královec trefil jen tyč a týnský Sergio Ramos Svoboda přestřelil. Domácí si vedli lépe. Kliky dělal jen Wanke, jehož ránu Cihlář vytáhl na tyč a od ní se míč odrazil do hřiště. Dva cenné body za výhru v rozstřelu tak zůstaly doma.

Sokol Osvračín: Řezníček – Brejcha, Janka, Wanke, Z. Duchoň – Kastner, Bukovský, A. Wendl, Nauš – M. Duchoň, L. Wendl. Na střídání: Muchna, Skala.
Dynamo H. Týn B: P. Cihlář – Hradecký, Marek, Petruška, Ludvík – Královec, Fr. Cihlář, Bouda, Šeba – Svoboda, Babka. Na střídání: Solfronk. Trenéři: R. Pitipáč a P. Matulka.