Všeruby šly do vedení gólem Jana Šupa, který proměnil nájezd na strážce holýšovské branky Třeštíka po povedeném nákopu za obranu. Další gól padl z přímého kopu, kdy se prosadil Černý. Ve druhé půli pak dokázali domácí přidat ještě dvě branky. Obě zařídil Jaroslav Němec. První jeho trefa padla po centru Fořta, druhá po rohovém kopu rozehraném Josefem Němcem.

Všerubští tak neprohráli ani v jednom z pěti utkání úvodní části Ligy seniorů a do jarní odvetné části půjdou z prvního místa. Základ letošního úspěchu položili hned v prvním duelu, kdy rozdrtili nevyzpytatelné Krchleby 7:1. Ve druhém kole zvládli utkání v Bělé, kde po dvou trefách Jiřího Žikeše a Josefa Černého vyhráli 3:1. Poté si doma poradili s Hostouní, která si z bitvy o Všerubský průsmyk odvezla ´šestku´, sama skórovala pouze jednou.

Všeruby pak mohl o prvenství v tabulce připravit loňský vítěz a velký favorit celé soutěže, ale Rychlé šípy Poběžovice nasadily své opory do duelu příliš pozdě, po poločasu prohrávaly 0:3 a nakonec okusily hořkost první porážky, když zápas skončil poměrem 1:4 pro SG Všeruby.