Slavoj Koloveč C – ZD Meclov A 0:3 (0:1)
Celky předváděly před třiceti diváky hezkou kopanou s šancemi na obou stranách. Více ze hry ale měli hosté. Hned v úvodu si vytvořili několik příležitostí, zejména Beňušík, jehož střelu tečoval domácí obránce mimo branku. Tentýž hráč poté našel centrem do pokutového území spoluhráče Paidara, ani on však nemířil přesně. Otevřít skóre se podařilo až Chloupkovi, když unikl po lajně a střelou po zemi překonal Tokara v bráně Kolovče – 0:1.

Poté se domácí zmobilizovali a bylo vidět, že se maximálně snaží nepříznivý výsledek odvrátit. Dostali se do několika vyložených šancí. Mastného střelu chytil připravený Dolejš, stejně jako Hodanovu a Homolkovu. Domácí Hodan připravil i jasnou šanci kolegovi Součkovi, ale brankář Meclova jeho ránu vyrazil na roh. Mužstva se tedy do poločasové přestávky odebrala s výsledkem 0:1.

V druhé části utkání přišly šance na obou stranách, převahu však s odehraným časem získávali hosté. Na hřišti byl vidět hodně aktivní Chloupek, jehož lehkou střelu s obtížemi vytáhl konečky prstů na rohový kop Tokar. Tentýž hráč Meclova o minutu později vypálil ze třiceti metrů, ale mířil příliš vysoko. Radost pro hosty připravil až Beran, který třicet minut před koncem utkání postupoval s míčem pod kontrolou až do pokutového území domácích. Vsítit branku už pak bylo povinností a Beran zvýšil na 0:2. O deset minut později fauloval kapitán Kolovče Václav Pergl autora druhé branky a rozhodčí Rada nařídil pokutový kop. Míč si připravil sám Beran a nechyboval. Zpečetil výsledek na 0:3 a Meclovští si vezli z Chudenic domů tři body.⋌ (kru)

Slavoj Koloveč C: Tokar, Brožovský, Pergl (K), Gabriel, Mastný, Waldmann, Vyhnal, Hodan, Homolka, Souček, Pluhař, Schwarz, Musil, Kasl
ZD Meclov A: Dolejš, Vilím, Mareš, Chloupek, Maier, Beňušík, Beran, Obdržálek, Wogeltanz, Paidar, Malík (K), Kaufner, Vondraš.
ŽK: 2:2. HR: Rada. Diváků: 30.