Spartak Klenčí B – Slavoj Koloveč C 3:2 (0:0)
Už v 5. minutě centroval Hromník na Hojdu, jeho střelu ale Marek Lucák v bráně Kolovče chytil. Na druhé straně zatopil Brožovský brankáři Vojtěchu Mifkovi, ale ten otevřít skóre nedovolil. Slavoj výrazně trápil klenečský Ivan Hromník. Nejprve po rohovém kopu hlavičkoval nad branku, vzápětí jeho prudká rána z voleje těsně minula tyč. Gól měl na noze i druhý z Mifků, Zdeněk. Jeho centr směrem k bráně Kolovče zastavila až tyč.

Hosté uměli zahrozit i z přímých kopů, například Dvořák. Jeho střele ale stál v cestě pozorný V. Mifek. Deset minut před poločasovým hvizdem našel přihrávkou Ledvina opět Hromníka, ten zhruba tři metry před okrytou bránou míč bez zpracování napálil ke zděšení spoluhráčů vysoko nad bránu. Aktér předešlé situace dostal šanci napravit si reputaci o pět minut později, tentokrát byla výška v pořádku, ale bránu minul ´na šířku´. V samém závěru se ke slovu dostali hosté, když Pluhař přihrál Brožovskému, ale zasáhl jen tyč.

Fanoušci si na góly museli počkat až na druhou část zápasu. Nejprve si Petr Řezníček řekl o přihrávku do běhu a s míčem pod kontrolou postupoval až před bránu soupeře, jeho střelu k tyči Lucák chytit nedokázal a Klenčí se ujalo vedení 1:0.

V 65. minutě přihrál klenečský Hnyk Machtovi a ten s prohloubil náskok domácích – 2:0. Když o pět minut později přidal třetí gól Klenčí Jan Čech, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hostující Schwarz dostal míč do brejku a snížil – 3:1. Neuplynuly ani tři minuty a Mifek vyrazil Bendovu střelu. Vyrazil ji opět k Bendovi, který už napodruhé skóroval – 3:2. Vyrovnávací gól už ale hosté vstřelit nestačili.

Spartak Klenčí B: Mifek Vojtěch, Psutka, Mifek Zdeněk, Čech, Fišer, Smazal, Hromník, Macht, Malár, Hojda, Ledvina, Hálek, Řezníček, Čipera, Hnyk.
Slavoj Koloveč C: Lucák, Musil, Kadlec, Dvořák, Duchoň, Brožovský, Göttinger, Vyhnal, Hodan, Pluhař, Benda, Schwarz.⋌(kru)

Tabulky okresních soutěží

II. třída

Rk. Tým ⋌Záp + 0 – Skóre Body PK (Prav)
1. Kdyně ⋌21 16 1 4 68: 26 49 ( 16)
2. Meclov A ⋌21 14 3 4 57: 26 47 2 ( 15)
3. Chodov A ⋌21 13 5 3 59: 23 45 1 ( 11)
4. Bělá ⋌21 12 1 8 73: 47 38 1 ( 7)
5. Poběžovice ⋌21 11 4 6 55: 36 37 ( 7)
6. Milavče ⋌20 10 4 6 48: 44 37 3 ( 1)
7. Osvračín A⋌ 21 9 3 9 43: 29 33 3 ( 0)
8. Kout A ⋌20 11 0 9 55: 45 33 ( 3)
9. Krchleby ⋌21 7 4 10 34: 55 27 2 ( -5)
10. Postřekov B ⋌21 7 3 11 38: 67 24 ( -3)
11. Kvíčovice ⋌21 6 2 13 43: 80 22 2 (-13)
12. Bukovec ⋌21 4 3 14 27: 52 18 3 (-18)
13. Hostouň ⋌21 6 0 15 41: 76 18 (-15)
14. Všeruby A ⋌21 2 3 16 24: 59 10 1 (-24)

Výsledky 21. kola: Kdyně – Meclov A 2:5 (1:3) Branky: 35. Knauer, 86. Tomajer – 2. Mareš, 4. a 80. Beňušík, 37. Beran, 46. vlastní. Kout A – Bělá 2:4 (2:1) Branky: Kastner, Iha – Bořil 3, Nový. ŽK: 4:2 ČK: 0:1 (Šteffel). HR Majerčík. Diváků: 40. Milavče – Postřekov B 2:2 (1:1) na PK 4:3 Branky: Hruška, Němec – Němec, Beroušek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. HR: Helget. Diváků: 55. Všeruby A – Chodov A 0:1 (0:1) Branka: L. Holar. ŽK: 0:2. Diváků: 60. Lokomotiva Hostouň – Osvračín A 5:3 (4:1) Branky: Kovařík 3, Forst, Hájek – Duchoň 2, Wendl. HR: Štrincl. Diváků: 70. Slovan Kvíčovice – Poběžovice 3:3 (3:1) na PK 5:4 Branky: Jílek, Panuška, Klesa – Štefan z PK, Růžek, Strasser. ŽK: 3:1. ČK: 1:0. HR: Pohančeník. Diváků: 37. Dynamo Bukovec – Krchleby 0:1 (0:1) Branka: 17. Zbyněk Roth. ŽK: 2:5. HR: Pareský. Diváků: 30.

III. třída

1. Pocinovice A ⋌20 15 3 2 68: 34 49 1 ( 15)
2. Česká Kubice ⋌21 14 3 4 83: 39 47 2 ( 18)
3. Tlumačov B ⋌18 12 2 4 52: 22 40 2 ( 14)
4. Poděvousy ⋌20 10 4 6 59: 46 35 1 ( 7)
5. Mrákov B ⋌19 11 1 7 51: 45 35 1 ( 4)
6. Klenčí B ⋌20 9 5 6 41: 37 35 3 ( -1)
7. Miřkov ⋌21 7 8 6 45: 49 35 6 ( -4)
8. Blížejov ⋌21 7 6 8 42: 49 31 4 ( -9)
9. Ch.Lhota ⋌20 7 6 7 52: 51 29 2 ( 0)
10. Draženov ⋌20 6 6 8 46: 52 27 3 ( -9)
11. Újezd ⋌21 5 9 7 35: 38 24 ( -9)
12. Srby ⋌21 5 2 14 29: 63 18 1 (-13)
13. Koloveč C ⋌19 2 5 12 30: 51 15 4 (-16)
14. Hlohová ⋌21 0 2 19 28: 85 3 1 (-28)

Výsledky 21. kola: Klenčí B – Koloveč C 3:2 (0:0) Branky: Řezníček, Macht, Jan Čech – Schwarz, Benda. Draženov – Hlohová 5:2 (1:0) Branky: Řezníček, Stauber, Zdráhal, Ratu, Švarc – Čapek, Bozděch. Bez karet. HR: Kuzma. Diváka: 15. Újezd – Č. Kubice 2:2 (1:2) na PK 3:4 Branky: Gibfried, Bolovanský – Olbert, Rejthar. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. HR: Štěpán. Diváků: 90. Blížejov – Srby 2:1 (0:1) Branky: Karel Bláha, Petr Bláha – Secký. ŽK: 1:2. HR: Šporer. Diváků: 60. Tlumačov B – Pocinovice A Odloženo pro nezpůsobilý terén na 7. 6. Mířkov – Chodská Lhota 2:2 (1:1) na PK 3:2 Branky: Královec, Šilhavý – Kilberger, Polák. ŽK: 2:3 (Cihlář, Šilhavý – Valíček, Kilberger 2 x ŽK). ČK: 0:1 (Kilberger) HR: Hejda. Diváků: 30. Poděvousy – Mrákov B Nehráno pro nezpůsobilý terén.

IV. třída

1. Meclov B ⋌20 13 2 5 72: 34 42 1 ( 11)
2. Oplotec ⋌19 11 5 3 55: 26 42 4 ( 11)
3. Chodov B ⋌19 12 3 4 91: 40 41 2 ( 9)
4. Osvračín B ⋌20 12 4 4 83: 38 41 1 ( 10)
5. Všeruby B ⋌20 12 3 5 61: 28 41 2 ( 9)
6. Staňkov C ⋌19 13 1 5 67: 37 40 ( 10)
7. Bernartice ⋌20 9 3 8 47: 40 32 2 ( 0)
8. Zahořany ⋌20 7 7 6 60: 51 31 3 ( -2)
9. Pocinovice B ⋌19 7 2 10 60: 48 23 ( -7)
10. Luženice ⋌19 5 4 10 37: 58 21 2 ( -8)
11. Babylon ⋌19 5 3 11 47: 65 19 1 ( -9)
12. Mutěnín ⋌19 1 1 17 28:104 5 1 (-23)
13. Kout B ⋌19 0 0 19 15:154 0 (-30)

Výsledky 21. kola: Staňkov C – Zahořany 3:2 (2:2) Branky: Jan Hulina 2 (1 x z PK), Morkes – Matoušek, vlastní (Topinka). Bez karet. HR: Vogeltanz. Diváků: 44. Bernartice – Luženice 5:0 (2:0) Branky: Klinka, Petr, Szitaš, Pinta, Habart. Bez karet. HR: Novotný. Diváků: 50. Chodov B – Babylon 6:1 (4:1) Branky: Kobes 4, Kurek, Jan Pfeifer – Krejčí. Bez karet. HR: Šporer. Diváků: 60. Osvračín B – Mutěnín 8:0 (6:0) Branky: Kouba 4, Lahvička 2, Nauš, Muchna. ŽK: 1:0. HR Svičarský. Diváků: 25.
Meclov B – Oplotec 0:2 (0:1) Branky: Lerch, Malý. ŽK: 5:3. ČK: 2:0 (Mayer, Svoboda). HR: Plzák – Rada, Jurčík. Diváků: 88. Kout B – Všeruby B 1:9 (1:6) Branky: Hrkal – Cihelka 3, Hrubý 2, Hendrych, Čára, Černý, Hrbek. ŽK: 2:1. HR: Hálek. Diváků: 30.