Klenčí B – Dynamo Bukovec 0:1 (0:0)
Jak v Klenčí bývá zvykem, do utkání vstoupili aktivněji domácí, ale tato prvotní převaha často nebývá přetavena ve vedoucí branku. Nejinak tomu bylo v souboji s Dynamem. Hrálo se převážně uprostřed hřiště, kde se soupeři nejednou dostali do tvrdého střetu, neboť na těžkém povrchu se moc techniky předvádět nedalo. První ohrožení branky nastalo v polovině poločasu, kdy byl bukovecký Hauser blízko hlavičkovému pokusu, ale domácí obránce zareagoval včas a odvrátil balon na roh. O chvíli později rozehrával roh nejmladší z Čechů, Vojtěch, a jeho centr prolétl vápnem a zastavil se až o vzdálenější tyč. Brankovou konstrukci poté napálil i Ledvina, a tak stav zůstal beze změn.

Do druhého dějství domácí pozměnili sestavu a nasadili zkušeného Hojdu, který měl nápadem rozhýbat ofenzivu. Hra však byla stále vyrovnaná a nadále se hrálo bez ohrožení branky. Zajímavější okamžiky nastaly až s poslední dvacetiminutovkou, kdy byl nejprve po nenápadném faulu odměněn druhou žlutou kartou hostující Bulička, načež byl poslán do sprch. Deset minut před koncem hosté rozehráli volný přímý kop z dobrých 35 metrů, k jehož exekuci se postavil Tibor Novák. Ten vyslal na branku prudkou střelu, která se lehce otřela o Hojdu a zapadla za Hlavsova záda – 0:1.

Domácí logicky zvýšili aktivitu a několik zbývajících minut se hrálo na útočné polovině Spartaku. Blízko vyrovnání byl Koptík, ale obránce hostů odhlavičkoval míč včas na roh. V nastavení ještě pálil pod břevno Lamač, ale brankář Dynama Kutík efektně vyrazil. V úplném závěru došlo na dlouhé ošetřování kotníku bukoveckého obránce, který nakonec musel být z hrací plochy odnesen na nosítkách. Pak už rozhodčí odpískal konec, a tak rezerva Klenčí v souboji s týmy z čela tabulky III. třídy podruhé za sebou prohrála na domácím hřišti o jednu branku.

Spartak Klenčí B: Hlavsa – Holar, Psutka, Pajma, Čech J. – Čech V. (Hojda), Ledvina (Malár), Macht, Polonyi (Lamač) – Hromník, Diviš (Koptík). ⋌(mal)