Kdyně – Meclov A 2:5 (1:3)
Už dvě minuty po zahájení zápasu německým rozhodčím Kercherem dostal míč do běhu meclovský Mareš a poté, co si poradil s kdyňskou obranou, překonal i Horáčka v bráně - 0:1. O pouhé dvě minuty později se hosté radovali znovu, když Pavel Beňušík z úhlu opět rozvlnil síť domácí branky – 0:2.

Šanci Kdyně z přímého kopu, který rozehrál Šmejkal, bez větších potíží kryl pozorný Dolejš. ´Tláča´ podržel svůj celek i o tři minuty později, kdy se domácím naskytla šance na vstřelení gólu. Nejprve vytěsnil Šmejkalovu střelu, ale jen k Tomajerovi. I jeho pokus však vyrazil před sebe. Jako první se k dorážce dostal Kratochvíl, ale zasáhl pouze boční síť.

Štěstí se na domácí usmálo ve 35. minutě. Hamor centroval na Knauera, který se ocitl sám před Dolejšem. Jeho první střelu gólman ještě vyrazil, na dorážku už ale nedosáhl a Kdyně snížila na rozdíl jediné branky – 1:2. Jenže vzápětí dostal hostující Beran přihrávku do běhu a střelou po zemi zvýšil na 1:3. Minutu před koncem poločasu mohl další hřebíček do rakve SK zatlouct Obdržálek, jemuž pěkně přihrál Nidl. Střelu však zastavilo břevno.

Do druhé půle hosté opět vlétli. Ve 46. minutě poslal razantní střelu na bránu Kdyně Beran a míč po nešťastné teči domácího obránce skončil v síti – 1:4. Další šance obou celků kazily nepřesnosti a brankáři na obou stranách. Stovka diváků se gólu dočkala až v 80. minutě. Meclovský Kafka přihrál Beňušíkovi, ten zasáhl místo u tyče mimo dosah Horáčka – 1:5. Poslední slovo patřilo domácím. Hamor přihrál Tomajerovi a ten čtyři minuty před koncem snížil na 2:5.

Meclov dal jasnou výhrou na půdě největšího konkurenta v boji o postup z okresního přeboru zapomenout na matné výkony z minulých utkání, na lídra ze Kdyně už ztrácí pouze dva body a je znovu zpět ve hře o I. B třídu. ⋌(kru)

Soupeři Kdyně do konce sezony: Bělá – Kdyně So 18.05. 17:00, Kdyně – Postřekov B So 25.05. 17:00, Chodov A – Kdyně So 01.06. 17:00, Kdyně – Osvračín A So 08.06. 17:00, Poběžovice – Kdyně So 15.06. 17:00.

Soupeři Meclova do konce sezony: Meclov A – Bukovec So 18.05. 17:00, Bělá – Meclov A So 25.05. 17:00, Meclov A – Kvíčovice So 01.06. 17:00, Postřekov B – Meclov A Ne 09.06. 13:30, Meclov A – Hostouň So 15.06. 17:00.

SK Kdyně 1920: Horáček – Hula, Šmejkal Jiří, Miklič, Hamor, Forst, Džugan, Knauer, Kratochvíl, Šmejkal Karel, Tomajer, Schwarz, Černý, Havlíček. Trenér: Adámek.

ZD Meclov: Dolejš Josef– Vilím, Kafka, Mareš, Obdržálek, Beran, Beňušík, Vogeltanz, Nidl, Paidar, Malík, Vondraš, Dolejš Jan, Maier. Trenér: Vogeltanz.