SK Kdyně 1920 - Sokol Všeruby 2:0 (1:0)

Obě mužstva předváděla zaplněné tribuně hru, která se přenášela z jedné strany na druhou s většími či menšími šancemi na otevření skóre. Několik minut po zahájení hry rozhodčím Jurčíkem se nabídla šance všerubskému Votavovi, míč však dostal do dlouhého pasu, který už nestihl doběhnout dříve než Kaiser hájící bránu Kdyně. Na druhé straně zase táhlý centr směřoval před bránu Všerub kdyňský Hula, tuto příležitost si ale nechali ujít útočníci, kteří se nestihli přemístit, a centr svého adresáta nenašel. Všerubského brankáře Václava Pareského neprostřelili ani Belanec a Šmejkal. Belancovu hlavičku a poté střelu Pareský vyrazil před sebe k nohám Šmejkala. I jeho střele ale dokázal vzápětí zabránit. V 18. minutě nařídil sudí přímý kop za podražení a k rozehrání se připravil kdyňský Hula. V pokutovém území se dokázal prosadit Martin Bandžuch a hlavičkou směřovat míč do sítě hostů 1:0. Vyrovnání měl na noze Hrnčíř, jeho střela z úhlu ale mířila příliš vysoko. Do skončení poločasu se podařilo poslat míč za záda Pareského ještě jednou, tentokrát kdyňskému Karlu Forstovi, gólovou šanci ale zlikvidoval obránce Všerub Václav Kruml, když míč odkopl.

Ve druhém poločase bylo na hráčích Všerub znát, že soupeři body nedají zadarmo. Dostávali se do vyložených šancí jako Votava, jeho střela ale mířila pouze do koše připraveného Tomáše Kaisera. Střele Jana Šupa zase chyběla přesnost. Ani domácí nezaháleli, ránu Šmejkala tečoval hráč Všerub a míč mířil na bránu hostů. Pareský ale zásahem tuto šanci na zvýšení skóre ve výskoku zničil. Změna přišla až v poslední minutě tohoto zápasu, autor první branky Bandžuch nezaváhal a když přišla příležitost, udělal to nejjednodušší, vystřelil. Jeho střela našla cíl v síti Všerubských a zpečetila skóre na konečných 2:0. (kru)

SK Kdyně 1920: Kaiser Černý, Hula, Miklič, Nguyen, Forst K., Bandžuch, Džugan, Forst P. (K), Šmejkal, Belanec. Střídající: Küst, Kouba.

Sokol Všeruby: Pareský Schweiner, Kruml, Jiřík, Votava, Červeňák, Šup, Dědek (K), Polák, Hrnčíř, Kratochvíl. Střídající: Hendrych, Kubeš, Čára, Vávra.