Sokol Všeruby z derby ve Kdyni body neveze

Kdyně - V 18. kole okresního přeboru přivítali na svém stadionu hráči SK Kdyně 1920 soupeře ze sousedních Všerub. Sokolu Všeruby patřila před utkáním osmá příčka tabulky s 20 body, domácí byli šestí s body osmadvaceti.

23.4.2012

Z okresního derby mezi fotbalisty SK Kdyně a Sokol Všeruby.Foto: Deník/ Václav Tauer

SK Kdyně 1920 - Sokol Všeruby 2:0 (1:0)

Obě mužstva předváděla zaplněné tribuně hru, která se přenášela z jedné strany na druhou s většími či menšími šancemi na otevření skóre. Několik minut po zahájení hry rozhodčím Jurčíkem se nabídla šance všerubskému Votavovi, míč však dostal do dlouhého pasu, který už nestihl doběhnout dříve než Kaiser hájící bránu Kdyně. Na druhé straně zase táhlý centr směřoval před bránu Všerub kdyňský Hula, tuto příležitost si ale nechali ujít útočníci, kteří se nestihli přemístit, a centr svého adresáta nenašel. Všerubského brankáře Václava Pareského neprostřelili ani Belanec a Šmejkal. Belancovu hlavičku a poté střelu Pareský vyrazil před sebe k nohám Šmejkala. I jeho střele ale dokázal vzápětí zabránit. V 18. minutě nařídil sudí přímý kop za podražení a k rozehrání se připravil kdyňský Hula. V pokutovém území se dokázal prosadit Martin Bandžuch a hlavičkou směřovat míč do sítě hostů 1:0. Vyrovnání měl na noze Hrnčíř, jeho střela z úhlu ale mířila příliš vysoko. Do skončení poločasu se podařilo poslat míč za záda Pareského ještě jednou, tentokrát kdyňskému Karlu Forstovi, gólovou šanci ale zlikvidoval obránce Všerub Václav Kruml, když míč odkopl.

Ve druhém poločase bylo na hráčích Všerub znát, že soupeři body nedají zadarmo. Dostávali se do vyložených šancí jako Votava, jeho střela ale mířila pouze do koše připraveného Tomáše Kaisera. Střele Jana Šupa zase chyběla přesnost. Ani domácí nezaháleli, ránu Šmejkala tečoval hráč Všerub a míč mířil na bránu hostů. Pareský ale zásahem tuto šanci na zvýšení skóre ve výskoku zničil. Změna přišla až v poslední minutě tohoto zápasu, autor první branky Bandžuch nezaváhal a když přišla příležitost, udělal to nejjednodušší, vystřelil. Jeho střela našla cíl v síti Všerubských a zpečetila skóre na konečných 2:0. (kru)

SK Kdyně 1920: Kaiser Černý, Hula, Miklič, Nguyen, Forst K., Bandžuch, Džugan, Forst P. (K), Šmejkal, Belanec. Střídající: Küst, Kouba.

Sokol Všeruby: Pareský Schweiner, Kruml, Jiřík, Votava, Červeňák, Šup, Dědek (K), Polák, Hrnčíř, Kratochvíl. Střídající: Hendrych, Kubeš, Čára, Vávra.

23.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 25 000 Kč Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Částečná znalost NJ, příjemné vystupování.. Pracoviště: Marek hrůša - restaurace na pleši, 345 25 Hostouň u Horš.Týna. Informace: Marek Hrůša, +420 602 432 178. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Krupiéři 17 000 Kč Krupiéři krupiér/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce ve všech provozovnách zaměstnavatele, zejména pak v provozovně na adrese Česká Kubice 64., Znalost AJ + NJ a zkušenosti s pozicí krupiéra jsou výhodou. Je požadována flexibilita a spolehlivost. Požadujeme příjemné vystupování, zaškolení probíhá na místě., Nabízíme: doprava z Domažlic zdarma, Nutný e-mailový kontakt.. Pracoviště: Trans world hotels & entertainment, a.s., 345 32 Česká Kubice. Informace: Jana Plasová, +420 603 440 803. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 23 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘP sk. B (T výhodou), flexibilita., Nevyučené zaučíme.. Pracoviště: Hb folmava, s.r.o., 345 32 Česká Kubice. Informace: Jan Baumann, +420 774 715 511. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 300 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17300 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úvazek 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 17 300 - 18 500,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí. Borníková 606 510 091.. Pracoviště: Zkd sušice - prodejna bělá nad radbuzou, Náměstí, č.p. 9, 345 26 Bělá nad Radbuzou. Informace: Borníková, +420 606 510 091.

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

-

Vyrovnaná třetí třída nabídne souboj druhého se čtvrtým

Domažlicko – Díky poslednímu kolu třetí okresní třídy, ve kterém zaváhali dosavadní lídři v podobě Pocinovic a Všerub, se tato soutěž velmi zajímavě bodově srovnala.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.

Hokejisté Škody vezou z Třince tři body

Třinec, Plzeň – Indiáni porazili třinecké Oceláře na jejich ledě 3:2. Vítěznou branku Západočechů vstřelil v 50. minutě Ondřej Kratěna.