SK Kdyně 1920 – FK Holýšov B 2:3 (1:0)
Holýšovští s ex – divizním Míčkou v brance byli od počátku lepší, i kvůli tomu, že Petr Forst vracející se z práce nastoupil o pět minut později a domácí proto začali v deseti. Přesto to byla Kdyně, kdo i přes slátanou sestavu, kdy museli do hry dorostenec, veteráni a po dvou letech také kuželkář Viktor Pytlík, šel do vedení. V 6. minutě rozehrál Šmejkal asi dva metry za hranicí pokutového území přímý kop a Jun poslal míč tečí o zadní tyč do branky – 1:0. Z dalších šancí, kterých měli víc hosté, se už nic neurodilo, a to dílem nepřesného zakončení a dobrých zákroků Kaisera v bráně domácího SK.

Ve druhém poločasu favorizovaní hosté nadále podnikali pokusy o zteč domácí svatyně. Jak se to má správně dělat jim ale ukázal po hodině hry kdyňský kanonýr Karel Forst, když po chybě obrany proměnil svůj nájezd na Míčku přesným obhozem – 2:0. Mračna nad outsiderem se začala stahovat čtvrt hodiny před koncem. To se ze hřiště poroučel po druhé žluté kartě stoper Petr Forst.

Odhodlání domácích ubránit překvapivou výhru nahlodalo vzápětí zranění druhého stopera Černého, za něhož už nebylo koho z lavičky poslat do pole a tak Černý zápas se sebezapřením dobelhal. V 71. minutě snížily rozdíl ve skóre ´mladé pušky´ Holýšova, hostující Vítek po přihrávce Krause. Domácí se bránili drtivého tlaku Holýšova odkopy, ale v 85. minutě bylo vyrovnáno. To se kdyňský brankář Kaiser mohl jen ohlédnout za míčem, který skončil po parádní Krausově střele z 22 metrů v šibenici jeho branky – 2:2. Dvě minuty před koncem zápasu pak strhl vítězství a vydřené tři body na stranu hostů Lucák po přímém kopu Holýšova.

SK Kdyně 1920: Kaiser – Hůla, P. Forst, Černý, Miklič – Kouba, Džugan, Šmejkal (68. Janoušek), Jun – K. Forst, Pytlík (55. Zíma). ⋌(tau)