FK Holýšov B – FK Staňkov B 11:0 (5:0)
Domácí na soupeře vletěli, už v 5. minutě vysunul Panuška Vítka, jehož střela skončila na zadní tyči Škampovy branky – 1:0. O dvě minuty později mohli domácí vedení navýšit, ale Vítek na vápně promáchl a Valachovič poté trefil pouze bránícího hráče. V 19. minutě rozehrál Panuška rohový kop na Kubinu a ten ve vápně procedil míč za brankáře – 2:0.

O deset minut později to bylo o tři branky. Přetažený centr zahrál holýšovský Zelený pod sebe, kde jej převzal Panuška a střelou pod břevno zvýšil – 3:0. Ve 32. minutě domácí předvedli pohlednou akci, na jejímž konci Valachovič poslal hlavou míč za vybíhajícího Škampu – 4:0. O pět minut později nahrál Kraus na Zeleného, na něhož čekala prázdná branka, on však přestřelil. Ve 39. minutě obdržel míč Vítek, dostal se do brejku na brankáře, se kterým si pohrál a stanovil poločasové skóre – 5:0.

V 51. minutě se dostal k míči rychlonohý talent Holýšova Kraus, prokličkoval mezi třemi hráči až do vápna, kde byl faulován. Nařízený pokutový kop prudkou střelou k tyči proměnil gólman Holýšova Míčka – 6:0. Někteří diváci, zejména ti z Kvíčovic, které od Holýšova před časem dostaly deset gólů, po této brance již vyvolávali pověstnou desítku. A daleko od pravdy nakonec nebyli. V 57. minutě se po další akci domácích dostal k míči ve vápně Valachovič, ale místo zakončení nesobecky předložil míč Vítkovi, pro něhož byla prázdná brána formalitou – 7:0.

O dvě minuty později se k míči dostal Kraus, geniálně uvolnil na vápně Vítka, který k hattricku přidal i čtvrtou branku – 8:0. Hosté se snažili vstřelit čestný gól, dál jak za půlku je však domácí nepustili. V 63. minutě se po nádherné akci kompletního útoku domácích dostal k míči štírek Kraus a křižnou střelou překonal Škampu – 9:0. Pro tohoto teprve šestnáctiletého útočníka to byla třetí branka na jaře, kdy nastupuje za muže a v Holýšově podle slov domácího trenéra všichni doufají, že ještě neřekl poslední slovo.

V 80. minutě se po pár minutách na hřišti dostal k odraženému míči Loukota a jeho slabší střela k úžasu všech i díky teči propadla až k pravé tyčce branky Staňkova – 10:0. Na posledních deset minut si holýšovský stoper Lucák prohodil s Valachovičem na hrotu pozice a úspěšně. V 85. minutě po dvou minutách strávených v útoku se Lucák po přihrávce od Vítka utěšenou střelou prosadil a završil brankový účet zápasu na 11:0.

Zbytek zápasu si už domácí s hosty doslova pohrávali, přihrávky, patičky a další parádičky ukončil až hvizd rozhodčího Cihláře, jenž utkání bezchybně odřídil a byl nucen udělit pouze jednu žlutou kartu hostujícímu Čonkovi.
Už tuto sobotu zajíždí Holýšov B do Bělé. Další aspirant na postup Tlumačov, jenž tabulku přeboru vede o dva body právě před Holýšovem, se utká s Koutem. Vyhrají opět obě vedoucí mužstva přeboru? ⋌(zav)

Holýšov B: Míčka - Volf, Lucák, Zelený, Knopp (Kundrata) – Belina, Kubina (Smeták), Panuška, Liebl (Kraus) – Valachovič, Vítek (Loukota).
Staňkov B: Škampa - Doležal T., Regál, Janka, Výrut – Hulina J., Brož, Zahoř Z., Kucharič, Čonka – Tvrdoň.

Branky: Vítek Tomáš 4, Míčka Karel, Lucák Vladimír, Panuška Tomáš, Valachovič Jan, Kubina Josef, Loukota Jiří, Kraus Radek; Rozhodčí: Cihlář František; ŽK: 0 – Čonka René, Diváků: 100.