Sokol Hlohová – Tatran Chodov B 4:0 (3:0)
Domácí udávali tempo od začátku, hosté však dlouho odolávali. V 10. minutě prošla přihrávka Šimky až do vápna k volnému Beranovi, jeho střela se odrazila od břevna ven z branky. Skóre se měnilo až ve 21. minutě, kdy Vacík našel uličkou P. Hrdinu, jehož ostrý centr si obránce Chodova srazil smolně do vlastní branky – 1:0. O pět minut později se domácí prosadili podruhé. Brankář Šobor z výkopu našel Berana, ten balon rychle zpracoval, dostal se za stopery, a než stačil vybíhající brankář cokoli udělat, zvýšil ostrou a přesnou střelou k tyči – 2:0.

Namlsaní domácí přidali zakrátko i třetí branku. Ve 28. minutě po Vacíkově přímém kopu se ve skrumáži před padajícím brankářem Tatranu nejlépe zorientoval Beran, přihrál V. Hrdinovi, jenž střelou mezi obránci vsítil třetí branku – 3:0. Poté se domácí dostávali do jedné šance za druhou, ale šance V. Hrdiny, Zavadila, P. Hrdiny nebo Berana končily buď špatným zakončením nebo je hostující obrana zlikvidovala. I tak ale hosté do konce zápasu ještě jednou kapitulovali. V 86. minutě po pasu Zahrádky pronikl Beran po pravém křídle až k brankáři, který sice jeho první střelu vyrazil, ale na dorážku k tyči a už neměl nárok – 4:0.

„Dnes trochu pomohlo, že chodovské ´áčko´ hrálo ve stejném termínu a ´béčku´ vzalo jednoho, dva hráče, další tři se omluvili, a tak Chodovští povolali i bývalé hráče. Dlouho nám trvalo, než jsme překonali úpornou obranu, ale pak jsme nastříleli v rychlém sledu tři góly. Po přestávce jsme trochu polevili, takže Šobor se musel o svoje třetí čisté konto za sebou zasloužit," uvedl vedoucí vítězného týmu Václav Šimka. ⋌(zav)