Sokol Hlohová – Sokol Babylon 3:0 (2:0)
První větší šanci po kombinaci domácí ještě nezužitkovali, druhou však už ano. Ve 4. minutě byl Beranův roh odvrácen k J. Vacíkovi, jehož nepříliš prudkou střelu u tyče proměnil na gól V. Hrdina – 1:0. Poté se i hosté osmělili k několika průnikům, avšak bez gólového efektu. V 11. minutě Hlohová udeřila podruhé. Po brejku Multrus vyslal dlouhý pas na Berana, který ze 30 metrů vypálil a od tyče se míč dostal až za brankovou čáru – 2:0.

Nejlepší střelec domácích však musel po půlhodině hry ze hřiště kvůli nataženému svalu. Nahradil jej hrající trenér Jiří Šimka. Obě mužstva poté do konce poločasu i v úvodu druhé půle sváděla boj o míč uprostřed hrací plochy.

V 62. minutě viděli diváci třetí branku. Míč po křídle zatáhl Homolka, jeslemi se zbavil obránce a nacentroval V. Hrdinovi, který dal svůj druhý gól v utkání – 3:0. Konec utkání už si domácí pohlídali, hosty ještě dvakrát v závěru podržel brankář. O víkendu Hlohová zajíždí na malé hřiště Mutěnína, kde by ráda vydolovala další tři body před veledůležitým přímým střetem o druhé místo se Srby.

„Dali jsme rychle dva góly, ale soupeř potom několikrát zahrozil. Po přestávce jsme ovládli hru a vstřelili ještě jednu branku. Dvěma góly se blýskl V. Hrdina, který se do sestavy vrátil po nemoci," uvedl vedoucí domácího celku Václav Šimka.⋌ (zav)