Lokomotiva Hostouň – Start Bělá 1:5 (1:3)
Po pěti minutách hry zakončil bělský Bořil nájezd na gólmana Seckého střelou vedle branky, ale ve 13. minutě si už Landrgott počínal lépe a po sólu přes půl hřiště poslal hosty do vedení – 0:1. Po deseti minutách hry zvýšil vedení Startu Černý střelou k tyči, a když po další čtvrthodině utekl po straně Bořil, bylo to po jeho centru a trefě kapitána Šteffela 0:3. Domácí ´mašina´ byla tentokrát směrem dopředu tragická, Váchal, Zaruckij ani Czerman z mála nevytěžili nic, výjimkou byl jen moment ze závěru první půle, kdy Lešek z dorážky snížil na 1:3.

Ani začátek druhé půle nenaznačoval, že by mohlo dojít k druhému hostouňskému zázraku. Naopak. Bořil opět snadno pronikl domácí obranou, jeho střela se ale odrazila od tyče. Jenže poté Landrgott po akci Černého se Šteffelem zvýšil na 1:4 a tentýž útočník v závěru zkompletoval hattrick při úniku zakončeném lobem přes vyběhnuvšího Seckého. Šestým gólem mohl Lokomotivu potupit střídající Pustovojt, ale tenhle ´dárek´ ke svým čtyřiačtyřicátým narozeninám kouč Zavadil nedostal.

Lokomotiva Hostouň: Secký – Moravec (87. Vokáč), Forst, Zaruckij (74. Šindelář), Veber (69. Diviš), Kubů, Váchal, Lešek, Zelinský, Kovařík, Cerman (68. Bříza). Trenér: T. Sova.
Start Bělá n. R.: Buba – Strouhal, Pangrác, Šteffel, Malich, Jarina, Černý, Landrgott, Boril (70. Cingroš), Chmelík (81. Pustovojt), Frank. Trenér: A. Zavadil. HR: Hálek. ŽK: 2:2. Diváků: 90.

14. Všeruby A⋌ 5 0 0 5  3: 19  0

Výsledky: Krchleby – Osvračín A 0:3 (0:1) Branky: Wendl A., Duchoň, Argman. ŽK: 2:2 HR: Štěpán Diváků: 50. Bukovec – Chodov A 1:1 (0:1) na PK 3:1 Branky: Bočan – Svoboda. HR: Rada ŽK: 1:3 Diváků: 40. Kvíčovice – Postřekov B 6:3 (3:3) Branky: Jílek 3, Schötterle, Klesa 2 – Váchal P., Váchal J., Václavovic. ŽK: 4:2 HR: Kuzma Diváků: 30. Hostouň – Bělá 1:5 (1:3) Branky: Lešek – Landrgott 3, Černý, Šteffel. ŽK: 2:2. HR: Hálek. Všeruby A – Kdyně 0:6 (0:4) Branky: Hula, Šmejkal K., Knauer, Džugan, Forst K., Hyun. HR: Loukota ŽK: 4:1 Diváků: 80. Milavče – Kout A 1:0 (1:0) Branka: Kořán. Diváků: 50. Poběžovice – Meclov A 3:3 (0:1) na PK 1:2 ŽK: 3:1 Diváků: 100.

14. Hlohová⋌ 5 0 0 5  5: 18  0

Výsledky: Ch. Lhota – Hlohová 4:1 (3:1) Branky: Faul 2, Kilberger 2 – Bozděch. ŽK: 5:4 ČK: 1:1 HR: Helget Diváků: 45. Mrákov B – Pocinovice A 1:4 (0:2) Branky: Fliegel – Jarina, Holeček 2 (1 x z PK), Kohout. ŽK: 2:2 HR: Svičarský Diváků: 100. Poděvousy – Srby 2:1 (0:0) Branky: Šibil 2 – Slavík. ŽK: 2:5 ČK: 1:2 HR: Šporer Diváků: 50. Mířkov – Koloveč C 2:2 (0:0) na PK 1:3 Branky: Šilhavý, Kučera – Švarc, Pluhař. ŽK: 1:1 HR: Matějka Diváků: 30. Tlumačov B – Č. Kubice 2:3 (2:2) Branky: Procházka, Mikeš z PK – Strejc, Hano, Auervek. ŽK: 2:3 HR: Svičarský Diváků: 60. Blížejov – Draženov 4:0 (2:0) Branky: Cibulka, vlastní, Bláha 2. ŽK: 1:1 Diváků: 62. Klenčí B – Újezd 2:0 (1:0) Branky: Smazal 2 (1 x z PK). ŽK: 1:4 HR: Hejda Diváků: 32.

13. Kout B⋌ 5 0 0 5  2: 53  0

Výsledky: Luženice – Mutěnín 5:1 (2:1) Branky: Plas 2, Kruml 2, Kabourek – Mareček. ŽK: 2:2 HR: Vogeltanz Diváků: 44. Bernartice – Babylon 2:1 (1:1) Branky: Klinka, Dub – Kadera. HR: Fišpera. Diváků: 30. Meclov B – Zahořany 6:1 (6:0) Branky: Sušický 3, Beran 2, Michael Nidl – Ouřada. Bez karet HR: Hejda Diváků: 80. Osvračín B – Všeruby B 0:1 (0:0) Branky: Čára. HR: Rada ŽK: 1:4 ČK: 0:1 Hendrych Diváků: 50. Chodov B – Pocinovice B 4:3 (0:2) Branky: ? HR: Schwarz ŽK: 2:1 Diváků: 60. Staňkov C – Kout B 10:1 (5:0) Branky: Jánský 3 (2 x z PK), Budín 4, Janeček 2, Topinka R, – Kest z PK. ŽK: 2:0 HR: Zavadil Diváků: 30.

Hlášení výsledků - vzor pro oddíly a rozhodčí

Holýšov B – Meclov A 1:1 (1:1) PK 4:2 B: Valachovič – Chloupek. ŽK: 1:4. R: Jurčík. D: 90. Co nejdříve po utkání poslat formou SMS na tel. 602 66 11 75