Chodov A – Osvračín A 4:0 (1:0)
První poločas byl pro obě mužstva spíše trápením, pohledných akcí se sice diváci dočkali, ale efektivita v koncovce byla mizivá. Kaňkou na jinak klidném průběhu bylo dvojnásobné vyloučení ve 24. minutě. To se do šance dostal hostující Duchoň, ale před velkým vápnem byl zezadu podražen, faulovaný neudržel nervy a oplácel. Po chvilkové strkanici viděli oba hráči od rozhodčího červenou kartu. Vyloučení utkání paradoxně prospělo, začalo se hrát v tempu a diváci viděli i branky. Zhruba po půlhodině hry se po kombinaci domácích prosadil střelou k tyči Petr Holar – 1:0.

Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale Staviarský Tatran dvakrát podržel, nejprve po střele Bukovského a následně i Černého. Osvračínští měli šance na vyrovnání, avšak v koncovce se neprosadili. Místo vyrovnání tak přišly další góly domácích. Nejprve se po čtvrthodině hry prosadil technickou střelou do šibenice Fischer – 2:0, o necelých deset minut později zaváhání hostující obrany využil Jan Pfeifer a tvrdou střelou rozvlnil síť – 3:0. Domácí diváci se radovali i počtvrté, když v samém závěru Ticháček obešel obránce a tísněn upravil skóre na konečných 4:0.

Tatran Chodov A: Staviarský – Smazal, Veselý, Holar M., Frána (28. Svoboda) – Chmelík, Pfeifer Jan (67. Kobes J.), Holar P., Pfeifer Jindřich, Ticháček, Fischer (80. Starinský).
Sokol Osvračín A: Řezníček – Blecha, Janka, Wanke, Duchoň – Wendl A., Bukovský, Černý, Srp – Wendl L., Duchoň M.
Branky: Holar P., Fischer, Pfeifer Jan, Ticháček. HR: Zavadil. ŽK: 4:1, ČK: 1:1, Diváků: 50.⋌(zav)