Sokol Babylon – Sokol Mutěnín 5:0 (2:0)
Domácí se do soupeře pustili od úvodního hvizdu. Po čtvrthodině hry se po rychlé akci prosadili, když prudkou střelou poslal Babylon do vedení kapitán Kavalír – 1:0. Po půlhodině hry hosté rozehráli malou domů, kterou brankář chytl, nepřímý volný kop domácí rozehráli nakrátko a ´pavučiny´ v pravé šibenici vymetl Stauber – 2:0.

Sedm minut před poločasem domácí zahráli kombinačně a jeden z hráčů Babylonu byl ve vápně faulován, nařízený pokutový kop však domácí brankář neproměnil.

Druhá půle přinesla vyrovnanou hru, ovšem pouze do 50. minuty, kdy se chopili taktovky opět domácí a rychlými brejky Mutěnín přečíslovali. V polovině poločasu se dostal domácí útočník do úniku na brankáře, ten vyběhl a strčil do hráče, následný pokutový kop už domácí proměnili, když se nemýlil Krejčí – 3:0. Dvacet minut před koncem domácí opět přečíslili soupeře a Stauber prudkou střelou nedal Rubášovi v brance Mutěnína šanci – 4:0.

Konečnou podobu výsledku dal Krejčí, který byl sice ve vápně sražen vybíhajícím brankářem Rubášem, ale míč se stačil dostat za brankovou čáru – 5:0.

Branky: Stauber Martin 2, Krejčí Jaromír 2, Kavalír David; HR: Zavadil Jan; ŽK: Kavalír – Rubáš P., Fanfule Zd. Diváků: 30. ⋌(zav)