STK OFS

Schválila výsledky 18. kola II., III. a IV. třídy včetně dohrávek, kromě odložených utkání, dále 12. kola OPD a OPSŽ, 11. kola OPMŽ a 15. kola st. a ml. přípravky.

Schválila dohody o změně termínu: III. třída: 18. kolo Kout A – Milavče bude sehráno 17. 5. od 18.00. 22. kolo Srby – Klenčí B bude sehráno 19. 5. od 15.00. OPMŽ: 17. kolo Domažlice C – Mrákov bude sehráno 2. 6. od 12.00. Přípravka st.: 20. kolo Domažlice A – Blížejov bude sehráno 26. 5. od 14.00. Přípravka ml.: 20. kolo Domažlice A – Blížejov bude sehráno 26. 5. od 15.30.

Neschválila dohody: IV. třída: 18. kolo Kout B – Staňkov C (chybí souhlas domácích). OPMŽ: 10. kolo Staňkov – Mrákov (chybí souhlas domácích), 17. kolo Domažlice B – H. Týn (chybí souhlas hostů).

Důrazně upozorňuje oddíl Start Bělá nad Radbuzou na zákaz používání zábavné pyrotechniky v areálu hřiště a házení jakýkoliv předmětů na hrací plochu. V případě opakování těchto prohřešků, bude postupováno dle SŘ, DŘ a RS.

• Upozorňuje všechny oddíly, že po 1. 4. 2013 nejsou připuštěni k utkání hráči se špatným názvem oddílu na RP (ani v případě hostování)!

• Příští zasedání STK se koná 2. května. ⋌⋌Za STK předseda Karel Králík

KR OFS

Změny v obsazení 27. - 28. dubna II. třída: Všeruby A – Hostouň AR1 Plzák AR2 Hálek. Všeruby A – Bělá R Rada ruší se Kubec. Bukovec – Osvračín B R Majerčík ruší se Rada. Krchleby – Poběžovice R Kuzma ruší se Hejda. III. třída: Blížejov – Č. Kubice R Helget ruší se Kuzma. Poděvousy – Pocinovice A ruší se Helget a Svičarský. IV. třída: Osvračín B – Zahořany R Plzák ruší se Rubáš. OPD: Kdyně – Klenčí R Svičarský ruší se Vogeltanz.

Důrazně upozorňuje rozhodčí na provedení kontroly názvů oddílů na registračních průkazech. Od 1. 4. smí do hry zasáhnout pouze hráči, na jejichž průkazech je uvedeno správné jméno oddílu.

Upozorňuje rozhodčí, kteří jsou delegováni na dohrávky 1. 5., že zápisy z těchto utkání musejí být bezpodmínečně doručeny na OFS Domažlice do 2. 5. do 12.00. Možnost doručení osobně nebo poslat naskenovaný zápis mailem!

DK OFS

Bez trestu: Forst Petr – Kdyně, Bozděch Josef – Hlohová, Ledvina Jan – Klenčí, Roháč Andrej – Újezd, Frank Dominik a Bořil Miroslav – oba Bělá, Kislinger Dušan – Všeruby.

Důtka: Forst Jiří – Hostouň, Muchna Tomáš – Osvračín.

Nepodmíněné tresty: Volfík Jakub – Poběžovice 1 SU od 21. 4.

Nepodmíněné tresty za ŽK: Pustina Jaromír – Zahořany 1 SU od 21. 4.

Žádost o prominutí trestu: Bláha Radek, Pivoňka Martin, Kovařík Petr a Schuh Pavel – všem se vyhovuje a zbytek trestu promíjí.

Upozorňuje oddíly, že neodehrané (odložené) utkání se nemůže odpočítávat z trestu hráče!

• Příští zasedání bude 2. května v 16.00. ⋌Za DK předseda Milan Polák