ZD Meclov A – Sokol Újezd 4:1 (1:1)

O tom, že nakonec budou hrát o celkové prvenství, rozhodli Meclovští hned v úvodu prvního ročníku memoriálu, kdy porazili Sokol Újezd vysoko 4:1. Nebojácní hosté šli přitom v 8. minutě do vedení brankou Gibfrieda. Jenže ve 25. minutě vyrovnal na 1:1 Beran. Druhou půli začali domácí podstatně lépe než úvodní dějství. Ve 40. minutě Kafka dalekonosnou střelou z trestného kopu překonal Špotáka – 2:1. O čtyři minuty později se na 3:1 prosadil Pačesný, který je u nováčka I. B třídy na zkušenou. Na konečných 4:1 upravil ve 44. minutě utkání domácí ´kouzelník´ Milan Obdržálek.

Poběžovice – Sokol Osvračín 1:0 (0:0)
Ve druhém duelu memoriálu se utkaly týmy Poběžovic a Osvračína. O těsné výhře ´pruhovaných´ a postupu do finále nakonec rozhodl jedinou brankou Skala, který skóroval v 54. minutě. Poražení měli přitom více ze hry, ale nevyužili šance.

Sokol Újezd – Sokol Osvračín 3:3 (2:2) na PK 1:0
K utkání o 3. místo tak nastoupili fotbalisté Sokola Újezd a Sokola Osvračín. Osvračínští šli do vedení gólem Janky, jenže Beňušík brzy vyrovnal. Na 1:2 pro Osvračín skóroval Lukáš Muchna, jenže ještě do poločasu stačil újezdský Škarda srovnat na 2:2. Ve druhé vyrovnané půli poslal znovu Muchna Osvračín znovu do vedení, jenže Beran vyrovnal na 3:3. Oba týmy v závěru nastřelily tyč, Újezd navíc ještě břevno, ale gól už nepadl. Rozhodnout musely penalty. Kliky za trest budou dělat Osvračínští, kteří rozstřel prohráli.

ZD Meclov – SK Poběžovice 2:2 (1:1) na PK 14:13
Meclovští ve finále vyzvali soupeře z Poběžovic, který rozhodně nepatří k jejich nejoblíbenějším. Průběh zápasu tomu také odpovídal, když Poběžovičtí měli několik gólových příležitostí, domácí ale dlouho držel jeden z nejlepších gólmanů Domažlicka v minulé sezoně Josef Dolejš. Do vedení šli paradoxně domácí gólem Pačesného, jenže Poběžovičtí vzápětí Krutinou odpověděli. Po obrátce poslal hosty do vedení Růžek, ale Obdržálek pěkně z přímého kopu srovnal na 2:2. O vítězství Meclova rozhodl penaltový ultramaraton.
Radost vítězů byla velká, vždyť naposledy turnaj vyhráli v roce 2008. „Nastoupilo za nás několik nováčků, takže začátek zápasu s Újezdem nebyl optimální a museli jsme se sehrát. Druhý poločas už jsme ale soupeře přehráli a dali jsme i góly," uvedl kapitán ZD Meclov Josef Malík. „Ve finále jsme narazili na Poběžovice, což je pro nás nejhorší soupeř. Jejich styl nám vůbec nesedí. I kdyby za ně snad hráli jenom Krutina a Růžek, tak nás porazí. O vítězi nakonec rozhodly penalty, to je vždy o štěstí. Výhru v turnaji bych nepřeceňoval, letos tu nebyli soupeři z I. B třídy, jako v minulosti. Chyběl nám Mareš a Pavel Vogeltanz, ale když se sehrajeme, myslím, že máme mužstvo na střed tabulky I. B třídy," dodal Malík.

ZD Meclov: Josef Dolejš (Hendrich) – Vilím, Strouhal, Malík, J. Vogeltanz, Votava, Chloupek, P. Beňušík, Pačesný, Beran, Obdržálek, Jan Dolejš, Maier, Kafka.
SK Poběžovice: Knopf – Decker, Turčan, Doktor, Burik, Skala, Krutina, Štefan, Strasser, Timura, Příbek, Horský.
Sokol Újezd: Špoták – Paidar, Šindelář, Gibfried, Wolf, J. Beňušík, Škarda, Beran, Blaha, Bláha, Dadok, Frei a pomoc z Melclova.
Sokol Osvračín: Řezáček – T. Muchna, L. Muchna, Wanke, Z. Duchoň, M. Duchoň, Mandlík, Bacher, Janka, Raška, L. Wendl, Rakowski.