H. Bříza – Jiskra B 2:0
Poločas: 0:0. Branky: 59. Paukner, 70. Netáhlo. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Sedlecký (61. Netáhlo), Lavička, M. Zavadil (85. Filip), Zedník (31. Němeček, 90. Příhoda), Paukner, Sedlák (74. Michal Chocholatý), Janka, Pavel Chocholatý, Kraček. Trenér: Martin Löffelman.
Domažlice B: Bratanič – Hojda, Lukáš Waldmann, Lucák, Vísner, Čadek (46. Sova), Tomáš Korelus, Kubr, Kalný (86. Žák), Kadlec, Tomáš Lešek (64. Vavřička). Trenér: Martin Steinbrücker.

Holýšov – Sušice 1:2
Poločas: 0:0. Branky: 52. Černohorský z penalty – 48. Skála, 70. Halas. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 1:2. Diváci: 115.
Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Baxa, Kaas, Černohorský, Valachovič, Stanislav Staněk (59. Manowetz), Kraus, Němček, Vnouček (70. Valenta). Trenér: Karel Míčka.
Sušice: Karel Gill – Bachroň, Halas, Klíma, Varga (75. Jakub Brabec), Vichr, Hájek, Čanecký (90. Hrubec), Fuchs (80. Hubáček), Skrbek, Skála. Trenéři: Petr Janda a Pavel Hubáček.

Vejprnice – Rokycany 2:1
Poločas: 1:0. Branky: 29. Tomáš Lhotka, 78. Tomáš Kristl – 90. Jaroslav Ječmen. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváci: 150.
Vejprnice: Vavrík – Puhlovský, Havránek, Heindl, Kýček, Bárta (86. Puchoň), Ženíšek, Kristl (81. Daniel Křen), Rada, Paul, Lhotka (90. Svoboda). Trenér: Jiří Šámal.
Rokycany: Jevčák – Kořínek (46. Černý), Aubrecht, Procházka, Varga (46. Trojanec), Vaščák, Ječmen, Debellis, Ineman, Kopečný, Vileta. Trenér: Robert Vágner.

Rapid – Tachov 0:6
Poločas: 0:4. Branky: 2. z penalty a 38. Vyleta, 12. a 52. Habart, 19. Folejtar, 67. Knakal. Rozhodčí: Rubáš. ŽK: 0:2. Diváci: 81.
Rapid: J. Matějka – Šindelář (46. Hajšman), Nový, Buček, Keckstein (64. Filipčík), Klekner, Čupalka, Harmady, Žák (74. Holík), D. Matějka, Gesl (53. Do Thanh Tung). Trenér: Jaromír Mysliveček.
Tachov: Houdek – Bydžovský (56. Skopový), Ruda (41. Blatnický), Šácha, Knakal, Habart, Kořínek, Vyleta (66. Čížek), Burda (51. Beneš), Tušl, Folejtar (69. Landrgott). Trenér: Martin Knakal.

Žihle – Luby 2:2
PK: 2:4. Poločas: 1:0. Branky: 21. Rázek, 71. Krofta – 51. a 81. Voráč z penalty. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
Žihle: Mikeš – Rázek, Vukliševič, Rambousek, Půta, Bulín, Otcovský, Krofta, Čapek (81. Kunt), Brož (56. Nový), Romanovskyy. Trenér: Robert Otcovský.
Luby: Kalaš – Lávička, Jan Voráč, Kvítek (65. Šleis), Pavel Čipera, Jerome Cole, Karel Křížek, Raišl (76. Hora), Mašek, Koželuh, Aleš Čížek. Trenér: Vladislav Smolík.

Chotíkov – Stříbro 1:1
PK: 8:9. Poločas: 0:1. Branky: 58. Schleis – 7. Tůma. Rozhodčí: Bína. ŽK: 3:5. ČK: 90. Pechler – 68. Mikulovský. Diváci: 65.
Chotíkov: Bejdák – Vlk, Zajíček, Matas (38. Bříza), Končal, Kluska, Pechler, Prais, Schleis (83. Rozboud), Fakan (46. Lopata), Kučera. Trenér: Petr Nykles.
Baník Stříbro: Dolejš – Zaoral, Hřebík, Dyk, Pavlas, Tůma, Bůžek (88. Mráček), Demjan, Eliáš, Šimek (70. Blažek), Mikulovský. Trenér: Josef Brouzda.

Nýrsko – Rozvadov 3:0
Poločas: 1:0. Branky: 17., 85. a 88. Petr Výtisk. Rozhodčí: König. ŽK: 1:3. Diváci: 126.
Nýrsko: Moravec – Matěj Valenta, Tomáš Valenta, Výtisk, Kajínek, Ivo György (85. Škvarenina), Tomáš György, Antonovics, Brož (90. Nehoda), Rubáš (83. Pavlík), Kotlan. Trenér: Karel Kalivoda.
Rozvadov: Rychna – Bronec, Janda, Kopáček (73. Nguyen), Roháč, Slowik, Štverák, Viterna, Žemlička (80. Hutta), Horáček, Milan. Trenér: Martin Bronec.

Mýto – Lhota 2:0
Poločas: 1:0. Branky: 4. Konopásek, 48. Lupáč. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 2:2. Diváci: 180.
Slavoj Mýto: Vild – Hackr, Abrt, Světlík, Hlaváček, Veverka, Brož, Kříž (79. Štych), Smitka, Švejda, Konopásek (47. Lupáč). Trenér: Zbyněk Drozda.
Lhota: Böhm – Kováč (63. Čejka), Nejdl, Křížek, Zbyněk Černý, Horník, Nový (46. Mrázek), Šroubek, Jakub Langer (80. Fürbacher), Kotrnoch, Záhrobský. Trenér: Eduard Kubata.

16. Mrákov⋌ 2 0 0 0 2  1:4  0

I. A třída, 3. kolo: Žichovice – Černice 2:0 (Chalupa 2), Tlumačov – Nepomuk 4:1 (Wolf 3, Copák – Šafanda), Košutka – Zruč 0:5 (Tobrman 2, Kepka, Kazda, Husník), Bolevec – Chlumčany 2:1 (Bublík, Pelnář – Tomášek), Křimice – Kralovice 3:3 (PK 4:1, Kovačič 2, Bezdička – Kulhánek, P. Bulín, Dušička), Svéradice – Bukovec 6:0 (Vachuška 3, Beránek 2, Doležal), Mochtín – Rokycany B 5:2 (Babka 2, Čeleda, J. Pretzelmayer, Cihlář – Wohlrath, Pfeifer), Horažďovice – Mrákov (nezahájeno).

I. B třída, 1. kolo – skupina A: Chodová Planá – Meclov 4:3 (Chval 4 – Obdržálek, Čižikov, Večeřa), Bor – Kdyně 5:1 (Michl 2, Janků, Stránský, Štípek – Knauer), Planá – Dlouhý Újezd 1:3 (Lanfranchi – Kulíř, L. Gitta, Houda), Horšovský Týn – Postřekov 0:3 (Karlík 2, Cibulka), Klenčí – Kozolupy 3:2 (Řezníček, Psutka, Vojtěch Čech – Sláma, vlastní), Koloveč – Stráž 1:2 (Duchoň – Pták, Jedlička), Staňkov – Bělá n. R. 3:2 (Tlustý 3 – Bořil, Jakub Černý).

Skupina B: Žákava – Hradešice 1:3 (Soukup – F. Melka 2, Zdichynec), Chanovice – Vejprnice B 4:0 (Černohorský, Prýmas, Šlehubr, Šebek), Chotěšov – Štěnovice 1:1 (PK 5:3, Kubík – Týml), Starý Plzenec – Svat. Hrádek 4:0 (Menšík 2, Havlíček, Pata), Přeštice B – Losiná 2:2 (PK 4:5, Urban, Bešta – Hrach, Svoboda), Lhota B – Pačejov 1:0 (Varga), Klatovy B – Vrhaveč 1:1 (PK 2:4, Skala – Kaňák).

Skupina C: Plasy – Strašice 8:1 (Grün 3, Lauko 3, Pochobradský, Ryšica – Šlapák), Radnice – Zbiroh 3:2 (Esterka 2, Švajcr – Bystřický, Brož), Raková – Třemošná 2:3 (Kašpar, Procházka – Rozmara, J. Dobrý, V. Eisenhammer), Tlučná – Petřín Plzeň B 0:0 (PK 4:5), Volduchy – Kaznějov 1:2 (Pernica – Müller, Kopač), Malesice – Touškov 4:2 (Kovář 2, Otýs 2 – Nosek 2), Příkosice – Mýto B 3:2 (Kulišan, Novák, Čada – Šobáň, Hlavička).