Jako ve třetím kole soutěže, kdy Domažličtí celku Litoměřicka znovu znepříjemnili výjezd na Chodsko. Soupeře deklasovali 5:2 a navázali tak na vítězství 6:2 z předchozího vzájemného souboje na domažlickém hřišti. Výhra posunula Jiskru s nejvyším počtem vstřelených gólů v soutěži (10) už na třetí místo tabulky.

Brankové hody otevřel v osmé minutě Marek Hejda, a i když hosté vzápětí stav srovnali, Jiskra si ještě do poločasu vzala dvěma góly vedení zpět. To skórovali Petr Mužík s René Kropáčkem. Ve druhém poločase Jakub Blažek zvýšil náskok domácích už na luxusních 4:1. V závěru zápasu sice hosté ještě stav korigovali, ale Petr Došlý v nastaveném čase pokoření Litoměřicka znovu umocnil.

Jiskra Domažlice – Litoměřicko 5:2 (3:1)

Branky: 8. Hejda, 37. Mužík, 40. Kropáček, 59. Blažek, 91. Došlý  –  10. Trýzna, 85. Kalaš. Rozhodčí: Němec. ŽK: 1:3. Diváků: 310. Domažlice: Švihořík – Blažek, Hájovský (54. Chocholoušek), Hrubý, Mlynařík, Mužík (68. Boček), Braun (64. Teršl), Pfeifer, Hejda, Došlý, Kropáček (61. Bezdička).

18. Nymburk⋌ 3 0 0 1 2  0:6 1

Ostatní výsledky: Vyšehrad – Písek 2:0 (1:0), Vltavín – Převýšov 3:2 (1:2),  Benešov – Nymburk 3:0 (1:0), Králův Dvůr – Chrudim 1:1 (1:0, PK 4:2), Jirny – Brozany 1:0(1:0),  Dobrovice – Štěchovice 4:1 (2:0), Zápy – Ústí nad Orlicí 0:1 (0:1),  Benátky nad Jizerou – Čížová 1:0 (1:0). (ks)