Na první branku Hrubého z deváté minuty navázal po půl hodině hry extachovský René Kropáček, který po pohledné akci z pravé strany zvyšoval ve skluzu už na 2:0. Sedm minut před koncem první půle se ale nováček z Čížové dostal díky trefě Zahrádky na dostřel. Chodům ale do poločasu vrátil dvougólový náskok Hrubý, který si na přední tyči naskočil na výborně zahraný rohový kop.

Druhý poločas začal stejně jako končil ten první – tlakem a spalováním šancí Jiskry. Nic na tom nezměnilo ani vyloučení Martina Hrubého z 65. minuty, který po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch. Čížová pak otevřela hru a hnala se za vyrovnáním, ale mnohem nebezpečnější byli domácí, kteří se deset minut před koncem trefili počtvrté.

Domažlice – Čížová 4:1
Poločas: 3:1. Branky: 9. a 40. Hrubý, 30. Kropáček, 81. Bezdička – 38. Zahrádka. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 4:2. ČK: 65. Hrubý (Domažlice). Diváci: 240. Hřiště: Střelnice.

Domažlice: Švihořík – Hrubý, Hájovský (46. Blažek), Bauer, Mlynařík (53. Braun), Mužík, Chocholoušek, Pfeifer (82. Teršl), Hejda (67. Bezdička), Došlý, Kropáček (60. Boček). Trenér: Vaigl.

18. Nymburk⋌ 4 0 0 1 3  0:7  1

Ostatní výsledky 16. kola: Benátky nad Jizerou – Dobrovice 1:1 (3:4 na penalty), Vltavín – Štěchovice 2:0, Vyšehrad – Jirny 2:1, Ústí nad Orlicí – Litoměřicko 3:0, Kr. Dvůr – Písek 0:1, Chrudim – Převýšov 3:1, Zápy – Nymburk 1:0, Benešov – Brozany 1:0.