Prezident Jaroslav Ticháček, TJ Jiskra Domažlice: „Baník Sokolov je špičkový tým druhé ligy, proto jsme k utkání přistoupili s respektem. S týmem, který je o třídu výš, chcete i v přípravě uhrát nějaký výsledek, proto nám možná chyběla větší odvaha. Tu jsem u hráčů postrádal v některých momentech. Během první i druhé půle byly momenty, kdy stačilo být odvážnější, a mohli jsme dát gól. Na druhou stranu Šiman chytil asi dva góly, takže s remízou jsme spokojeni. Sedmdesát minut nebylo z naší strany špatných, v závěru dostali šanci i mladíci, aby získali zkušenosti a osahali si ligový fotbal. Z obou stran mi chybělo víc střel na bránu, bylo vidět, že mužstva jsou v plné přípravě, takže hráčům trochu scházela výbušnost. Jinak si ale myslím, že si diváci v Chodově přišli na své, kulisa byla pěkná, takhle by to mělo vypadat."

Trenér Pavel Horváth, TJ Jiskra Domažlice: „Druholigový Sokolov má konsolidované mužstvo, moc nových hráčů v jeho sestavě není. Proto jsem rád, že jsme nebyli snadné sousto a odehráli jsme s ním vyrovnaný zápas. Ačkoli už o obsazení některých postů určitá jistota je, ještě není velká, takže kluci vědí, že bojují o místo. A je to vidět. Oproti utkání s juniorkou Plzně jsme už více vyplňovali prostor, lépe jsme bránili. Také směrem dopředu jsme předvedli pár pohledných akcí, ale stále jsme ještě v přípravě, pořád je co zlepšovat. Chyby jsou v každém utkání, ale musíme se vyhnout tomu, aby byly tak triviální jako dnes, kdy jsme udělali obří chyby v jednoduché rozehrávce, a soupeř šel pak dvakrát sám na bránu. To se nesmí stávat, protože takhle bychom zápasy zbytečně ztráceli."

Trenér Daniel Šmejkal, FK Baník Sokolov: „Víme, že Domažlice mají kvalitní tým i trenéra, to především. (smích) Hrály na špici třetí ligy a myslím, že budou hrát zas. Bylo vidět, že my i soupeř jsme ještě v přípravě. Zápas byl vyrovnaný, a i když ne se vším jsem spokojen, tak účel na sto procent splnil. Po poločase oba týmy prostřídaly, v posledních patnácti minutách jsme si vytvořili tlak, ale příležitosti jsme neproměnili. Pro nás to byl dobrý zápas. Dlouho jsem sice nehrál na hřišti širokém 72 metrů, ale bylo dobré, kvalitní, snad jen kdyby bylo trochu vlhčí."

Stoper Ludvík Tůma, FK Baník Sokolov: „Na zápas jsem se moc těšil. V Domažlicích jsem hrál, takže jsem rád kluky viděl. Dobře vím, jak jsou Domažlice silné, špička třetí ligy, Sokolov je zase špička druhé ligy, takže se mi zápas líbil. První půle o trochu víc, pak se to prostřídalo, ale nasazení to mělo až do konce. Měl jsem velkou chuť dát Jiskře gól, chodil jsem na rohy, ale přes Máru Bauera bylo těžké se prosadit, což jsem se ostatně mnohokrát přesvědčil na trénincích v Domažlicích. Ale nevadí, důležitá je sezona. A jak to se mnou bude? Kádr v Sokolově ještě není uzavřený, ještě máme jeden víkend, pak už je pohár, takže předpokládám, že se do konce týdne rozhodne. S panem Ticháčkem z Domažlic jsme stále v kontaktu, návrat vyloučený není, ale já mám samozřejmě chuť zkusit si druhou ligu. "