Přípravu s Jiskrou sice nakonec neabsolvuje Jan Rezek, z jehož angažmá sešlo, když nabídku Domažlic přebila prvoligová Příbram, podobně to dopadlo s devětadvacetiletým záložníkem Martinem Fillem, rodákem z Plané, který se ukázal na tréninku v Chodově a vzápětí po něm sáhly prvoligové Teplice. Přesto jsou na trénincích vidět zajímavé tváře. Připravuje se s ní například dvaatřicetiletý útočník Pavel Fořt. Působil v Plzni a v zahraničí. Klub s ambicemi na postup do druhé ligy by o ně měl zájem, ale jejich manažeři jim ještě hledají jiné angažmá. Nejslibněji tak vypadá příchod mladíků, záložníka Dominika Hradeckého a brankáře Jakuba Šimana, známého z mládežnických reprezentačních výběrů, na jejichž působení je Jiskra s Viktorií v podstatě domluvena.

Jiskra dále zkouší čtyřiadvacetiletého záložníka Jaroslava Nerada z 1. FC Karlovy Vary a dalším do středové řady je Hejda z Baníku Most.
Několik dnů se s Jiskrou k radosti příznivců regionální kopané připravoval holýšovský talent Jakub Hamerník, ten však odjíždí na testy do Švýcarska. „Samozřejmě i v novém ročníku chceme být opět týmem, který nastřílel nejvíce gólů ze všech, proto máme zájem i o zvýšení konkurence v útoku. Jednáme proto o hráčích, jako jsou Hrdlička, Černý a podobně, kteří už dres Jiskry v minulosti oblékli," říká k posilám prezident Jiskry Jaroslav Ticháček.

Uspět u trenéra Pavla Horvátha a jeho asistenta Milana Matejky se pokouší Karel Krejčí, který hrál v divizních Klatovech.

Příprava Jiskry Domažlice A

Sobota 11. července J. Domažlice x jun. Viktorie Plzeň /hř. Tlučná/ ⋌10:30
Středa 15. července J. Domažlice x Baník Sokolov /hř. Chodov/ ⋌18.00
Pátek až neděle 17. – 19. července J. Domažlice soustředění v Německu
Sobota 25. července pohár J. Domažlice x (ZČE Plzeň – K. Vary) ⋌17:00
Neděle 26. července Postřekov x J. Domažlice (pouť)⋌17:00
Sobota 1. srpna Senco Doubravka x J. Domažlice /hř. Doubravka/ ⋌10:30