Fotbalisté Baníku nelibě nesli některé výroky sudího, který podle nich neměřil stejným metrem. Severočeši viděli celkem sedm žlutých karet, stejně tak situace, které předcházela rozhodující trefa, je diskutabilní.

Frustrace hostů vyvrcholila o přestávce, kdy podle vyjádření rozhodčích napadl majitel Baníku Most Antonín Stehlík čárového přímo v kabině ranou pěstí. Stehlík řádil na tribuně už v prvním poločase. Boss se dostal do křížku i s pořadateli, kteří se jej snažili usměrnit. Marně.

V zápise o utkání stojí: „O poločasové přestávce vnikl do kabiny rozhodčích pan Stehlík Antonín, majitel FK Baník Most. Ihned po vniknutí inzultoval asistenta rozhodčího, pana Rejžka Pavla, který stál hned za vstupními dveřmi, ránou pěstí do obličeje, do oblasti dolní čelisti. Poté ho při odchodu z kabiny udeřil prudce přibouchnutými dveřmi s verbálními projevy „vy zm… zas…, začněte už pískat pořádně, ku…". „Pořadatelská služba pak zajistila prostřednictvím Městské policie Klatovy výše uvedenou osobu a identifikovala ji," napsal do zápisu hlavní rozhodčí utkání Ladislav Benedikt. Rozhořčený boss mosteckého klubu spílal rozhodčím.
„Už od první minuty bylo jasné, jak by měl zápas skončit. Zvažovali jsme, že nenastoupíme do druhého poločasu. Byl jsem to i oznámit rozhodčím," uvedl Antonín Stehlík pro Deník.

Na žádnou agresi podle něj nedošlo. „Takto popisované věci jsou účelovým odlákáním pozornosti od hlavního problému a tím byl výkon rozhodčích. O poločasu jsem to dokonce řešil i na nejvyšších místech, když jsem o zápase informoval ředitele profesionálních soutěží Tomáše Bártu a ředitele řídící komise soutěží v Čechách pana Jana Hořejšího o stavu věci a možnosti nenastoupení našeho týmu do druhého poločasu," řekl šéf klubu.

„Já jsem to neviděl, ale jeden z pořadatelů mne informoval, že když byl o přestávce dát rozhodčím občerstvení, tak tam vběhl majitel Mostu a dal pěstí pomeznímu," řekl pro Deník předseda domácího fotbalového oddílu Jindřich Sojka.

Stehlík vešel do povědomí fotbalové veřejnosti letos na jaře, kdy hnal mostecké hráče na detektor lži, neboť je podezíral, že prodali zápas. Podezření se ukázalo jako liché.