Loko Hostouň – Sokol Mrákov 1:1 (0:1) na PK 0:3
Utkání začalo bojem o střed hřiště a po jednom ze soubojů byl dle sudího Novotného v 8. minutě před vápnem faulován Kabourek. K míči se postavil Skala a jeho nepovedený přímý kop se před domácím gólmanem tak nešikovně odrazil, až skončil v brance – 0:1. S domácími to otřáslo, kazili i jednoduché přihrávky a trvalo jim, než se dostali do zápasu. Ve 25. minutě už si na Šinálův přímý kop naběhl Váchal, ale jeho hlavička skončila mimo tyče branky hostí. Ve 30. minutě se nešťastně po souboji s domácím Iščenkem zranil hostující Kabourek, který do té doby spolu s dravým Konopíkem nepěkně větral domácí obranu. O pět minut později Hostouňští trestuhodně propadli po rohovém kopu a hostující Stýskal táhl brejk čtyři proti dvěma, ale domácí gólman Jarina povolaný z Bělé za zraněného Hájka odčinil své předchozí zaváhání a skvěle vychytal útočníka hostí. Na druhé straně Frank už překonal Korbu, ale mrákovského brankáře na poslední chvíli zastoupili spoluhráči. A tak se do kabin odcházelo za stavu příznivého pro hosty.

Do druhého poločasu jakoby domácí nechali v šatně všechen respekt ze soupeře a v některých pasážích utkání byli favorizovaným hostům minimálně vyrovnaným soupeřem. Pro vývoj utkání důležitý moment přišel po deseti minutách druhé půle, kdy Franka nahradil Cerman. Jak dobrý tah domácího kouče to byl, se ukázalo po deseti minutách pobytu zkušeného útočníka na hřišti. Lešek ukázal svůj tah na branku, utekl všem obráncům Mrákova a naservíroval Cermanovi balon před branku a bylo vyrovnáno – 1:1. Od této chvíle utkání nabralo obrátky a hrálo se nahoru dolu se šancemi na obou stranách. V jedné takové se opět ocitl Cerman, ale tísněn obránci poslal těžký balon nad Korbovu branku. Následně se v obrovské šanci po vysunutí Kopeckým ocitl jeden z hostů, ale za Jarinu na brankové čáře zaskočil navrátilec z Bělé Tomášek. Následně na druhé straně se v šanci opět ocitl Cerman, ovšem z úhlu pálil mimo. S blížícím se koncem utkání se na hřišti přiostřilo a asi jen díky vypršení hracího času oba týmy dohrály se všemi hráči. V pokutových kopech domácí vyhořeli a bod navíc brali hosté.⋌(jvk, tau)

Lokomotiva Hostouň: Jarina – Rampas, Tomášek, Lerch, Iščenko (63. Braun), Frank (58. Cerman), Šinál, Váchal, Marek, Lešek, Cingroš (Kovařík). Trenér: Tomáš Sova.
Sokol Mrákov A: Korba – Vondraš, Skala (55. Eliáš), Kabourek (20. Váchal), Konopík, Duffek, Čermák (80. Pivoňka), Kopecký, Rybár, Stýskal, Vojtko. Trenér: Vladimír Dufek.