Holýšov – Rozvadov 3:0
Domácí potvrdili roli papírově silnějšího týmu a na svém hřišti nedopustili žádné překvapení.
„Utkání bylo ovlivněné horkem, nicméně jsme hosty po celý zápas tlačili a hrálo se na jednu bránu. Hosté naši branku v podstatě neohrozili,"shrnul duel domácí sekretář Petr Třeštík.
Poločas: 1:0. Branky: 12. Valachovič, 74. a 82. Mour. Nejlepší hráči: Mour – Bronec. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 0:4. ČK: 0:1. Diváci: 80.
Holýšov: Míčka – Trhlík, Kaas (83. Levička), Majlát, Schamberger, Valachovič, Mour, Staněk, Kraus (72. Zavadil), Lukáš, Šimka. Trenér: Míčka.
Rozvadov: Pták – Kabourek, Horáček, Bronec, Slowik, Machač, Hutta, Janoušek, Mráček, Křehlík, Čížek. Trenér: Bronec.

Horní Bříza – Koloveč 7:3
„Rozhodla desetiminutovka od 30. do 40. minuty, kdy jsme vstřelili čtyři branky. Druhý poločas se hra vyrovnala, za nás dostali šanci i dorostenci. Hosté hráli bez motivace a z jejich strany to byl spíše pěší fotbal," uvedl k utkání sekretář domácích Stanislav Kapr.
Poločas: 5:1. Branky: 16. vlastní, 34. P. Chocholatý, 36. Mornštajn, 38. Čermák, 39. vlastní, 68. Tobrman, 84. Šmucer – 20. a 68. T. Došek, 90. L. Došek. Nejlepší hráči: Tobrman – T. Došek. Rozhodčí: Šimek. Hráno bez karet. Diváci: 80.
Horní Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Zavadil (71. V. Němeček), Vrla (61. J. Němeček), Paukner (77. Příhoda), Čermák (80. Šmucer), Frána, P. Chocholatý, Mornštajn, Tobrman. Trenér: Michálek.
Koloveč: Janeček – Milota (12. Záhrobský), L. Došek, Baxa, Černohorský, Duchoň, Fillinger, Pavlík, Kadlec, Lucák, T. Došek. Trenér: Hirschl.

Domažlice B – Přeštice 1:1
„Více ze hry měli hosté. Nám po sporném zákroku mohl rozhodčí písknout penaltu, bohužel se tak nestalo. Jinak to byl klidný zápas, ve kterém nebylo moc šancí," řekl k utkání asistent domažlického trenéra Stanislav Hrnčíř.
PK: 2:3. Poločas: 0:0. Branky: 83. Špírek – 52. Zdeněk. Nejlepší hráči: Špírek – Zdeněk. Rozhodčí: Bína.Hráno bez karet. Diváci: 60.
Domažlice B: Bratanič – Vojtko (57. Buršík), Korelus, Steinberger (87. Hojda), Špírek, Waldmann, Vísner (77. Dufek), Pavlíček, Šimůnek (46. Kalný), Kubr, Bláha (62. Lešek). Trenér: Fořt.
Přeštice: Regner – Blahoudek, Schamberger, Bouc (83. Uzlík, Lecjaks, Zdeněk, Duchek, Turek, Ornet (74. Baranec), Gerstner, Bešta. Trenér: Uzlík.

H. Týn – Rapid Plzeň 0:0
„Byl to opatrný fotbal, žádný z týmů nechtěl udělat chybu. Útočníci nebyli vidět, hodně se bránilo, takže spravedlivá remíza," shrnul duel vedoucí domácího mužstva František Věneček .
PK: 3:1.Poločas: 0:0. Nejlepší hráči: Doležal – Buček. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 1:0. Diváci: 40.
Horšovský Týn: Novák – Blatský, Tarhaj, Rada, Černík, Čedík (46. Rubáš), Kordule, Adamka, Doležal, Šindelář, Staroba. Trenér: Staroba.
Rapid Plzeň: Beke – Faist, Liška, Buček, Nový, Hucl, Čupalka, Harmady, Hodan, Davídek, Poláček (70. Klekner). Trenér: Mysliveček.

Zruč – Dynamo ZČE 1:1
Favorit soutěže si remízou proti Zruči připravil dramatický konec sezony.
„Čekali jsme od Dynama trošku něco víc. První poločas hráli o něco lépe, po změně stran se náš výkon zlepšil a hra se vyrovnala. Výsledek je spravedlivý," hodnotil utkání vedoucí domácího mužstva Tomáš Klail. .
PK: 6:7.Poločas: 1:1. Branky: 27. Polák – 10. Lisý. Nejlepší hráči: Korelus – Lisý. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Zruč: Klik – O. Král, D. Král, Nosek, Polák (46. Hucl), Husník, A. Král, Lauko, Valenta (83. V. Mašek), O. Mašek, Korelus (74. Přibyl). Trenér: O. Král.
Dynamo: Příhoda – Zoubek, Šulc (46. Hejnal), Papáček (70. Vít), Bednář, Levý, Škarda, Vohrna, Peterka (62. Meszáros), Lisý, Šebek. Trenér: Kural.

Vejprnice – Chotíkov 5:2
Ve vyhroceném utkání dvou kvalitních celků přeboru zvítězili domácí a i díky třem trefám kanonýra Biedermana stáhli první Dynamo na rozdíl jednoho bodu. „Hrál se nervózní a bojovný zápas. V utkání jsme měli více ze hry a vypracovali si spoustu gólových příležitostí. Zaslouženě jsme vyhráli," konstatoval vejprnický sekretář Milan Radimák .
Poločas: 2:0. Branky: 21, 23. a 50. Biederman, 81. Kuhajda, 88. Grätsch – 52. Hartl, 64. Šlais. Nejlepší hráči: Biederman – M. Prais. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 2:3. ČK: 1:2. Diváci: 100.
Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Milota (60. Mašek), Hora, Lhotka, Biederman (79. Kristl), Kuhajda, Černý, Grätsch, Paul. Trenér: Šámal.
Chotíkov: Bejdák – Kellner, M. Prais, Fikar (46. Feiferlík), Kluska, Kučera, M. Míka, Šlais (83. Vacek), Hartl, Pechler (70. Lopata), D. Míka. Trenér: Urbánek.

Černice – Bolevec 5:0
Vysoké vítězství Černic je dalším překvapením kola. „Po dlouhé době jsme se sešli v kompletní sestavě a na výsledku to bylo znát," řekl k zápasu sekretář domácích Pavel Mach.
Poločas: 1:0. Branky: 15. a 50. Stoilov, 52. Laibl, 77. Nádraský, 91. Šmíd. Nejlepší hráči: Švarc – Bublík. Rozhodčí: Stökl. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Černice: Švarc – Forman, Šlajs, Nádraský, Mlnařík, Křen (46. Vlk), Laibl (68. Šmíd), Mur, Seman (86. Bystřický), Nohava (84. Chvojka), Stoilov (88. Müller). Trenér: Daněk.
Bolevec: Kalčík – Thomayer, Humpál, Fryček, Marek, Kučera (77. Vítovec), Bublík, Greif, Šanoba, Pelnář, Šnaider (46. Körner). Trenér: Votípka ml.

Horažďovice - Rokycany B 2:1
„Hrál se pohledný fotbal nahoru dolů se spoustou šancí. Tři minuty před koncem se nám podařilo šťastně rozhodnout. V naší situaci jsou to pro nás zlaté tři body," okomentoval duel vedoucí domácího celku Richard Srb.
Poločas: 1:1. Branky: 23. Sova, 87. Melka – 33. Kropáček. Nejlepší hráči: Sova – Klír. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 0:3. ČK: 0:1.Diváci: 100.
Horažďovice: Macoun – Šedivý, M. Greger, Janouškovec, Šafanda, Melka, T. Greger, Sova (90. Zdichynec), Skuhra, Nauš (79. Šašek), Forman. Trenér: Boř.
Rokycany B: Wohlmuth – Kroc, Procházka, Klír, Jiří Kořínek (73. Trnka), Marianus, Jakub Kořínek (87. Pfeifer), Kropáček, Like (65. Mašek), Černý, Dobiáš. Trenér: Hudeček.

16. Staňkov⋌ 29  5 2 2 20 32:83 21

I. A třída: Žichovice – Doubravka B 1:2 (Herant – Špic, Paul), Ch. Újezd – Křimice 1:3 (Petr Pikl – Augustin 2, Klement), Nýřany – Mýto 1:2 (Tyml – Chmelík, Veverka), Lhota – Nýrsko 3:1 (J. Kohout, M. Křížek, Strejček – T. Kohout), Žihle – Ch. Planá 6:2 (Peterka 2, S. Bláha, Otcovský, Rambousek, Čapek – Chval, Soukup), Luby – Svéradice 4:2 (Cole 2, Švátora 2 – Chaloupka, Lavička), Pačejov – Stod 4:1 (Dytrt 2, J. Kubaň, Ticháček – Tlustý), Staňkov – Nepomuk 0:3 (M. Baran, Vosyka, Váňa).

Pozn.: Tachov B ze soutěže odstoupil.

I. B třída – skupina A: Merklín – Milavče 7:2 (Voráček 2, Haník 2, T. Grüner 2, Kříž – Copak, Geiger), M. Touškov – Přimda 6:2 (Hauer 2, Karbusický 2, Foltýn, Koubek – Sopko, Stec), Klenčí – Meclov 3:3 (PK 3:5, Hudek 2, Hromník – Vorel 2, Javůrek), Kdyně – Stříbro 0:3 (Vitoň 2, Pavlas), Bezdružice – Dl. Újezd 2:3 (Dvořák, Gengel – Dvořák, Hána, Vrba), Koloveč B – Postřekov 1:3 (Lucák – Královec 2, Polák).

13. Blovice⋌ 23  6 2 1 14 36:50 23
Pozn.: Horažďovice B ze soutěže odstoupily.

Skupina B: Žákava – Košutka 3:2 (Drugda, Fiala, Smazal – Forejt, Peknik), Chanovice – Strážov 0:1 (Faltín), Štěnovice – St. Smolivec 1:4 (Papež – Ostříž 2, Beneš, Procházka), Chlumčany – Sp. Poříčí 3:3 (PK: 2:3, Fleissig, Havlíček, Dušek – M. Krejčí, Šefl, Brudna), Měčín – Blovice 1:1 (PK: 4:5, Čejka – Matoušek), Mochtín – Dl. Ves 3:1 (Bejvl, Flodr, Plánička – Rovňan).

14. Chrást⋌ 25  3 1 5 16 43:72 16

Skupina C: St. Plzenec – Plasy 1:1 (PK: 4:3, Drohobeckyj – Grün), Zbiroh – Raková 2:3 (Rada, Smitka – Břicháček 2, Bartoš), Kaznějov – Hrádek 1:2 (Fedorco – Beran, Valdhaus), Radnice – Tlučná 2:1 (Kočka, Valenta – Petelík), Dynamo ZČE B – Volduchy 1:1 (PK: 3:4, Šebek – Veselý), Mýto B – Chrást 2:1 (Šmelík 2 – Švajcr), Kralovice – Příkosice 5:1 (Koča 4, Renč – Kravařík).